MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung nám predstaví vlastné bezdrôtové slúchadlá. Touto funkciou prekonajú Apple AirPods
zdroj: winfuture.de

Samsung nám predstaví vlastné bezdrôtové slúchadlá. Touto funkciou prekonajú Apple AirPods

Do veľkého Unpacked eventu spoločnosti Samsung, ktorý sa koná v San Franciscu, zostávajú necelé dva týždne. Pozornosť médií sa najviac upriamuje na vlajkové lode Galaxy S10. Okrem nich by sme sa ale mohli dočkať aj ďalších zaujímavých produktov. Jedným z nich sú slúchadlá Galaxy Buds, ktoré by mali byť odpoveďou Samsungu na mega úspešné Apple AirPods.

Malo by ísť o skutočne bezdrôtové slúchadlá, ktoré prídu aj s nabíjacou krabičkou. Portál WinFuture nám teraz o nich priniesol nové informácie. Zverejnili obrázky, ktoré vyzerajú ako oficiálne tlačové fotografie slúchadiel Galaxy Buds. Okrem pohľadu na ich dizajn a dizajn krabičky, sa vďaka nim dozvedáme aj o jednej kľúčovej funkcii, ktorou prekonajú konkurenciu.

zdroj: WinFuture

Galaxy Buds sú totiž položené na zadnej strane smartfónu, ktorý vyzerá ako nepredstavený Galaxy S10+. Takýmto spôsobom by sa údajne mohli nabíjať. Galaxy S10+ by mal podporovať reverzné nabíjanie, teda možnosť nabiť iné zariadenie bezdrôtovo priložením na telo smartfónu. Toto bezdrôtové nabíjanie budú údajne podporovať aj Galaxy Buds. Najväčšia konkurencia, slúchadlá Apple AirPods, bezdrôtové nabíjanie neponúkajú. A už vôbec sa nedajú nabiť priložením o telo smartfónu.

Slúchadlá by sa podľa správy mali predávať za 149 eur. Na oficiálne potvrdenie týchto informácií si ale budeme musieť počkať do 20. februára. Okrem Galaxy Buds sa dočkáme aj vyššie spomenutých mobilov série Galaxy S10 a v hlavnej úlohe aj skladací mobil Galaxy F.

zdroj: bgr.com

Najnovšie z kategórie: Slúchadlá

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio