MOBIL.sk MOBIL.sk

Huawei nám potvrdil, že pripravovaný Huawei P30 bude predstavený koncom marca v Paríži
zdroj: @OnLeaks @91Mobiles

Huawei nám potvrdil, že pripravovaný Huawei P30 bude predstavený koncom marca v Paríži

Najväčší čínsky výrobca smartfónom nám aj tento rok predstaví novú vlajkovú loď rady P s názvom Huawei P30. Po úspechu minuloročnej P20 sa naňho kladú veľké očakávania.

Podľa uniknutých informácií a fotografií by sme sa mali dočkať zmeneného dizajnu. V hlavnej úlohe sa predstaví bezrámikový dizajn a malý, nenápadný horný výrez v tvare kvapky. Tešiť sa môžeme aj na nový procesor Kirin 980, ktorý bol použitý už v Huawei Mate 20 Pro. Podobne ako minulý rok, aj P30 by mal obsahovať trojitú kameru a spolu s klasickou verziou sa dočkáme aj výkonnejšej P30 Pro.

zdroj: @OnLeaks @91Mobiles

Poľská pobočka Huawei nám potvrdila, že ich najbližšej vlajkovej lodi sa dočkáme na konci marca. „Silná obchodná pozícia spoločnosť vyplýva okrem iného aj z úspechu predaja vlajkových lodí smartfónov – sérií P20 a Mate 20 v kombinácií s pokračujúcim dopytom po produktoch zo strednej cenovej triedy vrátane série P Smart,“ píše Huawei. „Na konci marca tohto roka Huawei predstaví v Paríži najnovšie smartfóny zo série vlajkových lodí P.“

Huawei teda pripravuje vlastnú konferenciu v Paríži, ktorá sa bude konať na konci marca a na ktorej nám predstavia smartfón Huawei P30. Nejde o žiadne prekvapenie, keďže minuloročný Huawei P20 bol predstavený približne v tomto čase. Aj tak je ale dobré vedieť, že tento termín máme oficiálne potvrdený. Budeme si ešte musieť počkať na oficiálny dátum.

Najnovšie z kategórie: Huawei

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio