MOBIL.sk MOBIL.sk

Asus na webe omylom zverejnil svoje 4 zatiaľ nepredstavené smartfóny
zdroj: slashgear.com

Asus na webe omylom zverejnil svoje 4 zatiaľ nepredstavené smartfóny

Úniky informácií a fotografií sú hnacím motorom celého mobilného biznisu. Niektorým firmám sa darí držať veci pod pokrievkou úspešnejšie a iným menej. Také LG napríklad pristúpilo k tomu, že ešte pred predstavením postupne odhaľuje vzhľad svojich zariadení, pretože informácie sa na web dostanú tak či tak, ale týmto spôsobom aspoň návštevnosť ostane na ich webe a sociálnych sieťach. Spoločnosti Asus sa podarilo na svojom francúzskom webe zverejniť informácie o svojich 4 priprovovaných telefónoch. A aj keď neskôr tieto stránky stiahli, internet nezabúda. Tu sú.


ze554kl_wht_0
slashgear.com

Asus ZenFone 4

Toto je vlajková loď spoločnosti Asus, ktorá však neponúka úplne vlajkovú výbavu. Qualcomm Snapdragon 630/660, 4 GB RAM a 64 GB pamäte patria skôr do vyššej strednej triedy. 5,5-palcový full HD však poteší. Špičkový Snapdragon 835 si Asus pravdepodobne nechá až pre ZenFone 4 Pro, ktorý bude zrejme skutočnou vlajkovou loďou. Cena Asusu ZenFone 4 má byť 500 €.

Asus ZenFone 4 Max

Prívlastok max zrejme nebude patriť veľkosti displeja, ale kapacite batérie. S 5,2-palcovým HD displejom sa totiž ZenFone 4 Max radí skôr k priemeru. Ostatné špecifikácie poukazujú tiež na nižšiu strednú triedu. Čip Snapdragon 425 a 3 GB RAM. Super správou je, že aspoň kamera bude v tejto kategórii nadštandardná. Duálny fotoaparát sa v cenovej hladine 230 € len tak nevidí.

zc520kl_blk_12
slashgear.com

Asus ZenFone 4 Selfie

Ako je už z názvu jasné, tento model si bude zakladať na prednej kamerke. 16 Mpx vpredu je snáď dostačujúcich pre každého instagramového nadšenca a komu by to nestačilo, na zadnej strane nájde duálny 20+8 Mpx fotoaparát. Procesor Snapdragon 430 a 4 GB RAM sú prijateľné parametre pre telefón za 300 €.

slashgear.com

Asus ZenFone 4 Selfie Pro

Posledným členom zverejnenej štvorky je Asus ZenFone 4 Selfie Pro. Tu sa garde trochu obráti. 5,5-palcovému full HD displeju budú robiť spoločnosť dve kamerky s rozlíšením 24 a 5 Mpx a hlavný fotoaparát vzadu bude pre zmenu len jeden so 16 Mpx. Zakončujú to informácie o procesore Snapdragon 625 a 4 GB RAM. Za tento pro selfie smartfón si Asus zapýta 400 €. Všetky telefóny by mali byť predstavené oficiálne už v najbližšom čase.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio