MOBIL.sk MOBIL.sk

Poslali ste niekomu správu omylom? Facebook Messenger vám dá 10 minút na jej vymazanie
zdroj: MOBIL.sk

Poslali ste niekomu správu omylom? Facebook Messenger vám dá 10 minút na jej vymazanie

Priznajme si, stalo sa to zrejme už každému z nás. Pri troche nepozornosti ste známemu poslali správu, ktorá bola určená niekomu inému. V mnohých prípadoch je to iba dôvod sa zasmiať, no niekedy by ste sa kvôli tomu radšej pod zem prepadli. Facebook Messenger prichádza s novou funkciou, ktorá tento problém vyrieši.

Facebook Messenger od včera umožňuje zmazať už poslanú správu. To značí, že pokiaľ sa rozhodnete z akéhokoľvek dôvodu vziať svoje slová späť ešte predtým, než si ich adresát prečíta, budete tak schopní urobiť do doby 10 minút od poslania správy.

Dotyčná osoba však prostredníctvom oznamu uvidí, že ste jej poslali niečo, čo ste následne zmazali. Samotný obsah zmazanej správy však ostane už len vaším tajomstvom. Mazanie bude fungovať aj v skupinových hatoch.

Facebook Messenger / Facebook

Facebook touto funkciou vychádza v ústrety najmä používateľom, ktorí po podobnej funkcii už dlhšie volali. Konkurencia v podobe komunikačných appiek ju totiž už dlhšiu dobu obsahuje.

Facebook možnosť mazania poslaných správ testoval už v októbri 2018 a v niektorých krajinách (Poľsko, Bolívia, Kolumbia či Litva) už bola dostupná skôr, od včera sa však začína prostredníctvom aktualizácií distribuovať globálne medzi všetkých používateľov. Dostupná bude v aplikácii Facebook Messenger pre operačný systém Android a iOS.

Najnovšie z kategórie: Facebook

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio