MOBIL.sk MOBIL.sk

VIDEO: Pozrite sa na koncept iPodu Touch 2019, ktorý Apple údajne pripravuje
zdroj: ConceptsiPhone | youtube.com

VIDEO: Pozrite sa na koncept iPodu Touch 2019, ktorý Apple údajne pripravuje

Aj keď koncept vyzerá skvelo, nie je pravdepodobné, že sa spoločnosť bude uberať týmto smerom.

Ešte donedávna to vyzeralo tak, že legendárny iPod Touch od Apple pomaly umiera. Spoločnosť ho síce ako jediný iPod ešte stále predáva, avšak od roku 2015 sme sa nedočkali žiadnej novej generácie. Všetko vyzeralo tak, že Apple sa naplno zameriava na iPhony a pre prehrávač s iOS už skrátka nie je záujem. Začiatkom tohto roka sa ale začali objavovať správy, ktoré naznačujú, že Apple svoj ikonický produkt oživí.

Na zvlášť veľké oslavy je ešte stále priskoro. Žiadna z týchto správ nie je oficiálne potvrdená, a tak nemôžeme s istotou tvrdiť, že sa iPodu Touch dočkáme. Zatiaľ sme nevideli žiadne úniky v podobe parametrov ani obrázky zariadenia. Môžeme si ale zatiaľ aspoň pozrieť predstavu fanúšikov Apple a dizajnérov.

Populárny kanál ConceptsiPhone zverejnil zaujímavé video, ktoré zachytáva, ako by mohla siedma generácia iPodu Touch vyzerať:

zdroj: ConceptsiPhone | youtube.com

iPod Touch vo videu prešiel kompletnou dizajnovou zmenou. Dizajnovo nám pripomína menší iPad Pro s výrezom, ktorý je menší ako pri iPhonoch. Ponúknuť by mal až 7 palcový displej, čím by sa zaradil niekde medzi smartfóny a tablety. Vybavený by mal byť najnovším procesorom Apple A12 Bionic a dizajnéri z neho spravili skôr zariadenie určené na hernú zábavu, než MP3 prehrávač. 

Aj keď koncept vyzerá veľmi dobre, s najväčšou pravdepodobnosťou sa ničoho podobného nedočkáme. Pravdepodobnejšie sú len menšie zmeny v dizajne spolu s jemne vylepšenou kamerou a procesorom. Budeme si ale musieť počkať.

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio