MOBIL.sk MOBIL.sk

Viber 10 prináša nový dizajn i funkcie
zdroj: MOBIL.sk

Viber 10 prináša nový dizajn i funkcie

Viber je komunikačná appka, ktorú celosvetovo používa zhruba 1 miliarda používateľov. Po štyroch rokoch prichádza táto platforma s veľkou aktualizáciu svojej aplikácie zahŕňajúcou nový dizajn a funkcie.

Viber 10 je úplne novou aplikáciou, ktorá sa zameriava na zjednodušenie používania, rýchlejší chod aplikácie a prináša aj niekoľko funkčných noviniek. Všetky sekcie dostali vzdušnejšiu a prehľadnejšiu podobu a nové sú aj kruhové tlačidlá. Používatelia by oproti starej verzii aplikácie mali spozorovať zrýchlenie v rámci používania, čo má na svedomí práve nový dizajn a jeho zameranie na efektivitu.

Viber 10 / Viber

S novým Viberom sa ľahšie dostanete do jednotlivých sekcií, skupinových chatov, komunít či k samotným hovorom. Aj zoznam kontaktov dostal novú podobu. V rámci funkčných noviniek si spomenieme dve. Prvou je možnosť písať si či volať s ľuďmi cez Viber bez toho, aby ste museli poskytnúť svoje telefónne číslo. Interakcia je zabezpečená kliknutím na profilový obrázok v apikácii.

Viber 10 / Viber

Druhou novinkou, ktorú Viber 10 prináša je možnosť uskutočňovania skupinových hovorov s až piatimi ľuďmi. Najprv bude táto funkcia prístupná výlučne pre hlasové hovory, no neskôr by sa mala rozšíriť aj na videohovory. Viber 10 sa bude postupne formou aktualizácie dostávať k používateľom na celom svete. Pokiaľ si chcete skontrolovať, či je aktualizácia dostupná aj pre vás, možete tak urobiť na odkazoch nižšie.

Stiahnuť Viber pre systém Google Android

Stiahnuť Viber pre systém Apple iOS

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio