MOBIL.sk MOBIL.sk

Brazília hlási ďalšiu Motorolu. Vyzerá to tak, že táto bude "Miss Bestseller"
zdroj: tudocellar.com

Brazília hlási ďalšiu Motorolu. Vyzerá to tak, že táto bude "Miss Bestseller"

Po tom ako leaker @evleaks na sociálnej sieti Twitter odhalil podobu chystanej Motoroly Moto X4, objavili sa fotky reálneho zariadenia. Tie sa na internet dostali z brazílskeho úradu pre komunikáciu (ekvivalent amerického FCC). Očakáva sa, že model Moto X4 bude predstavený 24. augusta v Brazílii, čo je iba deň pred očakávaným príchodom Samsungu Galaxy Note 8.

Predošlé správy hovoria o tom, že Moto X4 bude Android telefónom vyššej strednej triedy s veľmi slušnými a hlavne vyváženými parametrami:

  • 5,2-palcový full HD displej
  • čip Qualcomm SNapdragon 660, 4 GB RAM, 64 GB vnútornej pamäte
  • 3000 mAh batéria
  • duálny 13 Mpx fotoaparát a 5 Mpx selfie kamerka
  • dual-SIM model
  • USB-C a 3,5 mm audio jack konektor
  • senzor odtlačkov prstov v domovskom tlačidle

moto x4 2
tudocelular.com

moto x4 3
tudocelular.com

moto x4 4
tudoceluar.com

moto X4
tudocelular.com

Fotky ukazujú, že bude mať štýlovo zaoblené telo a lesklý povrch, ktorý je síce nepraktický, ale (5 minút) po rozbalení nového telefónu vyzerá veľmi dobre. Škoda, že nebola nafotená nejaká svetlejšia verzia, pri ktorej by jednotlivé prvky telefónu nesplývali tak do seba. Zvyšok detailov si môžeme prezrieť na oficiálnom obrázku od Lenova, ktorému sa podobu nepredstavenej Moto X4 akosi (opäť) nepodarilo ustrážiť.

141533-news-moto-x4-image1-ns7rn8cdfm
Evan Blass

A čo cena? Príjemné prekvapenie!

Ak je telefón slušne vybavený a skvelo vyzerá, ostáva už len jeden aspekt, ktorý by mu mohol prekaziť plány stať sa bestsellerom a tým je cena. A presne tu prichádza prekvapenie, podľa dohadov by sa cena u nás mala pohybovať na hranici 350 eur, čo je v danej kategórii naozaj príjemné čislo. V akcii u operátorov by tak mohlo ísť o veľmi zaujímavý dotovaný model.

zdroj: twitter.com

Najnovšie z kategórie: Motorola

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio