MOBIL.sk MOBIL.sk

Energizer nám prinesie smartfóny s neskutočnou 18 000mAh baterkou a vysúvacou kamerou
zdroj: 9to5mac.com

Energizer nám prinesie smartfóny s neskutočnou 18 000mAh baterkou a vysúvacou kamerou

Energizer už nie je len výrobca batérií. Naplno chce preraziť aj na trhu smartfónov.

Spoločnosť Energizer zrejme väčšina z nás pozná vďaka ich baterkám. Ide o jednu z najväčších spoločností na výrobu batérií, ktorá pochádza z USA a ich tužkové batérie si môžete kúpiť aj na Slovensku. Menej ľudí už ale vie, že spoločnosť vyrába aj vlastné Android smartfóny a predstaví sa na konferencií MWC 2019. 

Tento rok by sa však radi posunuli o niečo vyššie a chcú o sebe dať vedieť hneď 26 novými smartfónmi v štyroch nových produktových radách s názvom Power Max, Ultimate, Energy a Hardcase. A niektoré z nich by mali byť naozaj zaujímavé.

zdroj: @Energizermobile | twitter.com

Tak napríklad, v rade Power Max by mal byť smartfón, ktorý svojim užívateľom ponúkne neskutočne veľkú 18 000mAh batériu. Keď si predstavíme, že v súčasnosti majú vlajkové lode okolo 4000mAh, ide o naozaj obrovské číslo. To sa podpíše na dlhej výdrži, ale zrejme aj vyššej hmotnosti. 

Rada Ultimate by zas mala zaujať svojou vysúvacou kamerou. Aj v tomto prípade sa dočkáme hneď niekoľkých smartfónov, ktoré ponúknu veľkú obrazovku, tenké okraje okolo displeja a žiadny výrez pre fotoaparát. Selfie kamera sa bude vysúvať zo zariadenia podobne ako napríklad pri mobile Vivo NEX. Pri týchto smartfónoch už ale očakávame klasickú 3200 – 4000 mAh batériu. Mimochodom, aj vám ich dizajn pripomína veľkú tužkovú batériu?

zdroj: 9to5mac.com

Viac informácií o nových smartfónoch od Energizeru sa dočkáme koncom mesiaca, keď nám ich spoločnosť oficiálne predstaví v Barcelone.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio