MOBIL.sk MOBIL.sk

Streamer zaspal počas živého vysielania. Po prebudení zistil, že ho sleduje 200 ľudí!  (VIDEO)
zdroj: JesseDStreams

Streamer zaspal počas živého vysielania. Po prebudení zistil, že ho sleduje 200 ľudí! (VIDEO)

Jesse bol ešte donedávna neznámym streamerom, ktorého živé vysielania pozeralo len pár ľudí. Vďaka tomu, že počas streamu zaspal, si však získal množstvo fanúšikov.

Twitch je obľúbená platforma na streamovanie, ktorá už „vychovala“ množstvo hviezd. Milióny ľudí tú sledujú svojich obľúbených streamerov ako hrajú hry, diskutujú či dokonca len jedia svoje obľúbené jedlo. Spolu s tými najznámejšími streamermi tu ale je ešte väčšie množstvo neznámych ľudí, ktorí streamujú len pre pár ľudí. 

Jedným z nich bol aj streamer menom Jesse, ktorý nemal ani 1000 sledovateľov. Najčastejšie streamoval, ako hrá počítačové hry. 27. január vyzeral najskôr ako obyčajný deň, sledovalo ho len pár ľudí a takmer nikto nepridával nič do chatu. Kvôli náročnému dňu v práci ale počas živého vysielania zaspal. Na jeho prekvapenie po prebudení zistil, že na jeho „šlofík“ sa momentálne pozerá 200 ľudí, tí začali byť aktívni v chate a dokonca mu začali posielať „donaty“ v podobe peňazí.

„Čaute ľudia,“ povedal po zobudení. „Ahojte, fanúšikovia. Dobre som sa vyspal. Som v šoku. Áno, to som. Je tu, do pekla, 213 ľudí. Oh bože. Prečo?“ Ľudia mu ihneď zaťali spamovať chat a radovať sa z toho, že sa prebudil. 

Minútové video, ktoré zaznamenáva moment, keď sa Jesse prebudil, nahral na Twitch. V priebehu prvých piatich dní získalo 3 milióny pozretí a streamer si vďaka tomu získal množstvo nových fanúšikov. A to len vďaka spánku v živom vysielaní. Teraz už len môžeme čakať, či ho ostatní streameri budú napodobňovať, aby si tiež nahnali nových sledovateľov.

Najnovšie z kategórie: Príbehy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio