MOBIL.sk MOBIL.sk

Koncept ukazuje doteraz najkrajší vzhľad iPhonu 11
zdroj: ConceptsiPhone / YouTube

Koncept ukazuje doteraz najkrajší vzhľad iPhonu 11

Predstavte si, že iPhone 11 by prišiel s dizajnovou zmenou a predstavte si, že by sa dizajnéri spoločnosti Apple inšpirovali u iPhonu 4. Výsledok by naozaj stál za to.

Zrejme toto si hovoril autor (podľa nás) doteraz najpodarenejšieho konceptu iPhonu 11. Ten je silne inšpirovaný iPhonom 4 s ostrými hranami a skleneným dizajnom. Týmto dizajnom je síce z časti inšpirovaný už dizajn súčasných iPhonov, ale hranaté prvky dávajú smartfónom od Apple úplne nový vzhľad. V kombinácii s displejom s výrezom či duálnym fotoaparátom na zadnej strane je to pastva pre oči. Dobre vyniknú aj rôzne farebné varianty.

Zosadnime však na zem. Podľa správ nás v tomto roku nič z toho nečaká. iPhony majú byť vizuálne takmer identické ako súčasná generácia. Vylepšenia sa majú skrývať skôr pod "kapotou". Možno, že by sme sa mohli dočkať aspoň 120 Hz frekvencie displeja, ktorú poznajú najmä majitelia iPadov Pro. Táto funkcia by sa v novinkách pre tento rok mohla objaviť, rovnako ako aj niekoľko ďalších, ktoré sú vo videu zobrazené. Video priniesol youtubový kanál ConceptsiPhone.

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio