MOBIL.sk MOBIL.sk

Google nám v novej reklame vtipne ukazuje jednu z najlepších funkcií Pixelu 3 (VIDEO)
zdroj: @theREALmarvin / Twitter.com

Google nám v novej reklame vtipne ukazuje jednu z najlepších funkcií Pixelu 3 (VIDEO)

S mobilmi Google Pixel môžete odfotiť peknú nočnú fotografiu aj bez použitia blesku.

Google Pixel 3 ponúka bez preháňania jeden z najlepších fotoaparátov v mobile súčasnosti. V prípade fotografovania v noci a po tme by sme dokonca mohli povedať, že ide o najlepší fotomobil vôbec. Vďačí za to najmä funkcií Night Sight určenej na fotenie za zhoršených svetelných podmienok bez použitia blesku. Výsledkom je kvalitná a dostatočne osvetlená fotografia.

Spoločnosť je na túto funkciu mimoriadne hrdá. Marvin Chow, zodpovedný za globálny marketing Google, napríklad pred dvoma zverejnil na Twitteri príspevok, v ktorom porovnáva fotografiu z iPhonu X a z Pixelu 3 so zapnutým Night Sight. Fotografia Pixelu je výrazne jasnejšia a s krajšími farbami, naopak iPhone X odfotil tmavú fotku, kde splýva pozadie s fotenou modelkou.

zdroj: @therealmarvin / Twitter.com

Okrem tohto porovnania zverejnila spoločnosť aj krátke video, v ktorom vtipne prezentuje nevýhody klasického blesku na smartfóne. Prižmúrené oči, výrazne odrazy blesku, či nepríjemne osvetlené tváre. S funkciou Night Sight sa tomu všetkému môžete vyhnúť a ako hovorí Google „stratiť blesk, nie moment.“

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio