MOBIL.sk MOBIL.sk

Poznáme program veľtrhu MWC 2019: Kedy vystúpi vaša obľúbená spoločnosť?
zdroj: wikipedia.org

Poznáme program veľtrhu MWC 2019: Kedy vystúpi vaša obľúbená spoločnosť?

Koncom februára sa bude v Barcelone konať najväčšia udalosť smartfónov tohto roku. Na veľtrhu Mobile World Congress 2019 očakávame predstavenie viacerých dôležitých mobilov a vystúpia na ňom takmer všetci veľkí výrobcovia. Momentálne už poznáme dátumy a časy niektorých veľkých spoločností, na ktoré sa teraz pozrieme.

Samsung

25. februára | 15:00

Najväčší výrobca mobilov, ktorý sa na MWC predstaví, nám nakoniec neprinesie svoju vlajkovú loď. Modely série Galaxy S10 očakávame 20. februára v San Franciscu, takže ešte pred veľtrhom. Na MWC by sme sa ale mohli dozvedieť detaily o ich 5G smartfóne, prípadne nového inteligentného domáceho reproduktora poháňaného Bixby. 

zdroj: Concept Creator

Nokia 

24. februára | čas zatiaľ neurčený

Produktový riaditeľ HMD, Juho Sarvikas, nám zatiaľ oznámil len to, že Nokia vystúpi 24. februára, čas ale nespresnil. A čo od HMD očakávame? Pevne veríme, že fínska spoločnosť nám konečne predstaví toľko očakávanú vlajkovú loď Nokia 9.

LG

24. február | čas zatiaľ neurčený

Podobne ako pri Nokii, ani u LG nepoznáme presný čas konferencie. Čo ale vieme je, že plánujú odhaliť svoju novú vlajkovú loď LG G8 ThinQ. Spoločnosti sa darí pomerne dobre udržiavať úniky na uzde, takže o tomto smartfóne príliš veľa nevieme. Mal by ho ale poháňať Snapdragon 845 a ponúkne 6,1 palcový LCD displej. Okrem tohto smartfónu by sme sa ale mali dočkať ešte jedného – s podporou 5G.

zdroj: lg.com

Huawei

24. február | 14:00

Najväčší čínsky výrobca by nám mal predstaviť nové smartfón Huawei P30 a P30 Pro. Očakávame, že budú podporovať 5G Siete, ponúknu odlišný dizajn a snímač odtlačkov prstov v displeji. Hovorilo sa tiež, že do svojich smartfónov navráti 3,5mm jack. 

Microsoft

24. február | 17:00

Microsoft chystá na začiatok konferencie tlačovú konferenciu a následne od 25. do 28. februára bude otvorený jeho vlastný stánok. Ich najväčšou hviezdou budú tento rok zrejme okuliare HoloLens 2 s podporou rozšírenej reality. Oproti staršej verzií by mohli byť o niečo dostupnejšie pre bežných spotrebiteľov.

Sony 

25. február | 20:30

V pondelok večer by nám spoločnosť Sony mala predstaviť nový smartfón Xperia XZ4. Očakávame predstavenie veľmi vysokého smartfónu s pomerom 21:9 s tenkými okrajmi a bez výrezu. Okrem vlajkovej lode sa možno dočkáme aj smartfónov strednej triedy – Xperia XA3, XA3 Ultra a L3.

zdroj: Sony

Najnovšie z kategórie: Mobily

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio