MOBIL.sk MOBIL.sk

Honor konečne prináša smart hodinky do Európy. Dostupné budú aj na Slovensku
zdroj: hihonor.com

Honor konečne prináša smart hodinky do Európy. Dostupné budú aj na Slovensku

Honor Watch Magic sa javia ako výborné inteligentné hodinky za dostupnú cenu.

Honor nám pred pár dňami v Paríži predstavil svoj nový smartfón Honor View 20 s kamerou zabudovanou v displeji. Spolu s ním sme sa ale dočkali aj smart hodiniek Honor Watch Magic. Nové inteligentné hodinky sú vôbec prvé od tohto výrobcu, ktoré budú oficiálne dostupné aj v Európe. Aj keď vlastne... Nie sú až tak nové.

Honor Watch Magic vyzerajú byť rovnaké ako Honor Watch Dream, ktoré nám predstavili ešte v októbri 2018 v Číne. Verzia Magic má ale väčšie rozmery náramku a trochu iné farby. Inak sa ale líšia len v tom, že sú určené pre iný trh.

zdroj: hihonor.com

Oba modely ponúkajú 1,2 palcový AMOLED displej s rozlíšením 390x390. Nechýba GPS senzor na sledovanie polohy a deväť rôznych fitness aktivít, ktoré si môžete sledovať. Sú odolné voči vode až do hĺbky 50 metrov, obsahujú snímanie tepovej frekvencie aj sledovanie krvného tlaku. Samozrejmosťou sú aj notifikácie z telefónu. 

Honor sa pýši, že ich nové hodinky majú výdrž 24 hodín so zapnutým snímačom tepovej frekvencie. Navyše, údajne sa dokážu v priebehu 10 minút nabiť dostatočne na to, aby vám vydržali celý deň. Za to si Honor zaslúži veľkú pochvalu, aj keď musíme si počkať na prvé testy, či sa tieto čísla naozaj potvrdia. 

zdroj: hihonor.com

Honor Magic Watch sú dostupné v čiernej, modrej a striebornej farbe. Ich cena pre Európu je 179 eur, čo je v porovnaní s konkurenciou veľmi dobrá cena. Kúpiť si ich môžete od 23. januára aj na Slovensku.

Najnovšie z kategórie: Smart Hodinky

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio