MOBIL.sk MOBIL.sk

Týchto 6 hier pre Android je dočasne zadarmo!
zdroj: MOBIL.sk

Týchto 6 hier pre Android je dočasne zadarmo!

Keď sú platené hry dostupné úplne zadarmo, je čas sa zahrať. Tentoraz sme vybrali niečo pre majiteľov smartfónov s Androidom.

Beast Towers TD (stiahnuť tu)

Beast Towers je klasická tower defense strategická hra, kde sa pokúšate odraziť nájazdy nepriateľov. Koncept je však trochu pozmenený, pretože tu ste na strane príšer, ktoré sa snažia ubrániť svoj hrad pred nájazdom ľudskej rasy. Hra ponúka viac než 40 typov obranných a ozbrojených veží s rôznymi vlastnosťami.

Hardboiled (stiahnuť tu)

Ak hľadáte hru podobnú titulu Fallout na smartfóne, Hardboiled je práve pre vás. RPG titul si totiž prepožičiava veľa prvkov práve zo spomínanej hry. Snažíte sa prežiť v postapokalyptickom svete.

GoBotix (stiahnuť tu)

Táto hra pre zmenu uspokojí fanúšikov Monument Valley či Portalu 2. Ste robotom, ktorý sa snaží riešiť rôzne úlohy a tým vylepšovať svoje schopnosti. Viete meniť uhoľ svojho pohľadu a niekedy aj malá zmena dokáže vyriešiť problém, ktorý riešite v danej úrovni. Hra má celkovo 23 levelov. Najpr začínate s jedným robotom, ale neskôr dostanete aj druhú postavu.

Freelancer Simulator Inc: Game Dev Money Clicker (stiahnuť tu)

Táto hra je simulátorom freelancera, ktorý sa snaží uspokojiť požiadavky klienta. Nebudete však zatvorení v kancelárii. Zbalíte si svoje veci do karavanu a presuniete sa na pláž. Na začiatku síce spĺňate úlohy, ktoré sú veľmi jednoduché (a relatívne zle platené), neskôr sa však zlepšujete a úroveň sa zvyšuje. Len si dávajte pozor, aby ste sa neprepracovali.

Classic Sudoku PRO (stiahnuť tu)

Fanúšikovia hry Sudoku sa práve začali usmievať, pretože vedia, čo od tohto titulu očakávať. Hra obsahuje až 1000 rôznych sudoku levelov, takže vás táto hra bude baviť dosť dlho. Na svoje si prídu skúsení hráči Sudoku aj nováčikovia.

Magnet Balls (stiahnuť tu)

Veľmi návyková skladačková hra. Cieľ je veľmi jednoduchý, dať dokopy aspoň 3 gule rovnakej farby, ktoré sa následne vyparia. Skladačkové hry sú vcelku jednoduché, no táto má nesmierne dobre navrhnutú fyziku, ktorá jej dodáva punc originality.

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio