MOBIL.sk MOBIL.sk

Skladací smartfón od Xiaomi sa ukazuje vo videu a vyzerá skvelo!
zdroj: Kim Poh Liaw / YouTube

Skladací smartfón od Xiaomi sa ukazuje vo videu a vyzerá skvelo!

Ak sa už tešíte na skladací smartfón od Samsungu, tak vedzte, že juhokórejská spoločnosť nie je jediná, ktorá má v tejto oblasti čo ukázať. Na internete sa objavilo video skladacieho smartfónu od konkurenčného Xiaomi. A vyzera naozaj k svetu!

Po tom, čo sme o skladacom zariadení počuli v súvislosti s takmer každou technologickou spoločnosťou, sa k nám dostávajú už celkom konkrétne informácie vo forme fotiek a videí. To najnovšie ma na svedomí práve značka Xiaomi. Vo videu je zachytená ich predstava o skladacom smartfóne, ktorý prezentuje sám prezident a spoluzakladateľ spoločnosti Bin Lin.

zdroj: Kim Poh Liaw / YouTube

Vo videu je zachytené používanie skladacieho smartfónu v rozloženom stave, kde všetko vyzerá veľmi plynulo a použitelne. Xiaomi sa totiž podarilo vyriešiť niekoľko problémov pri vývoji (ohybný displej, skladací mechanizmus, prostredie MIUI), a tak už značke pravdepodobne nestojí v ceste nič, čo by bránilo predstaveniu zariadenia. To sa bude skladať po oboch stranách, čo je tiež vo videu zachytené.

Konkrétny dátum predstavenia je stále neznámy, pretože zariadenie vo videu je prototypom. Blíži sa však veľtrh MWC v Barcelone, kde by sa malo udiať viacero predstavení dôležitých produktov, čiže nie je vylúčené, že viac informácií dostaneme práve o mesiac. Zariadenie stále nemá oficiálny názov, ale v súvislosti s ním sa skloňujú mená ako Xiaomi Dual Flex či Mi Mix Flex. Čo hovoríte na zariadenie vy?

Najnovšie z kategórie: Xiaomi

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio