MOBIL.sk MOBIL.sk

Lezú vám na nervy niektorí interpreti na Spotify? Čoskoro si ich budete môcť zablokovať
zdroj: pexels.com

Lezú vám na nervy niektorí interpreti na Spotify? Čoskoro si ich budete môcť zablokovať

Spotify testuje funkciu, po ktorej mnoho užívateľov už dlho túžilo.

Jedna z najlepších vlastností aplikácie Spotify je to, že vám umožňuje spoznať nových hudobníkov a nové skladby. To vďaka Rádio staniciam a playlistom, do ktorých vám automatický pridáva piesne, ktoré by sa vám mohli páčiť. Čo ak sa vám v nich ale občas objavujú interpeti, ktorých naozaj nemusíte a stále ich musíte prepínať?

Spotify už pre nás pripravuje funkciu, ktorá by nám s týmto problémom pomohla. Portál The Verge informoval o tom, že Spotify testuje v svojej iOS aplikácií funkciu s názvom „Don't play this artist“, teda Nepúšťaj mi tohto umelca. Mala by byť dostupná počas prehrávania piesne v základnom menu.

zdroj: maxpixel.net

Názov funkcie už hovorí sám za seba. Užívatelia budú mať možnosť označiť interpreta, ktorého nechcú počúvať a aplikácia im ho prestane zobrazovať v knižnici, playlistoch, rádiách aj rebríčkoch. To znamená, že blokovaný umelec sa z vášho účtu úplne „vymaže“ a nebudete ho môcť púšťať, ani keby sami chcete. Samozrejme, pokiaľ by ste náhodou zmenili názor, neskôr môžete toto nastavenie vrátiť.

Zatiaľ nevieme, kedy sa testovanie skončí a kedy sa tejto novinky dočkáme. Užívatelia aplikácie požadovali podobnú funkciu už dlhú dobu. Spotify mal k nej pôvodne odmietavý postoj, zdá sa ale, že nakoniec sa rozhodli vypočuť svojich fanúšikov. Tak čo, ktorého interpreta si zablokujete ako prvého?

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio