MOBIL.sk MOBIL.sk

Šialené technické vychytávky pre lenivcov. Toto budete chcieť mať doma!
zdroj: myfoodinfatuation.blogspot.sk

Šialené technické vychytávky pre lenivcov. Toto budete chcieť mať doma!

Dnes je svetový deň lenivcov a zaháľačov, rozhodli sme sa teda, že vám prinesieme tie najšialenejšie technické gadgety, ktoré svet pre lenivcov vymyslel. Je ich dosť a sú skvelé!

Amazon Dash Button

Toto zázračné tlačidlo na komunikáciu používa Wi-Fi sieť a zariadi, že človek viac nemusí chodiť do obchodu. Je naprogramované pre konkrétny produkt a keď sa vám minie, jednoducho ho stlačíte. Zvyšok už zariadi www.amazon.com.

dash_button_cp_button_placements_102516
amazon.com

Motorizovaný zmrzlinový kornútok

Nie je jednoduché byť lenivým, veci sa vám nechcú a mnohokrát vám padne zaťažko aj pohyb jazykom pri lízaní zmrzliny. Aby ste si zmrzlinu mohli užiť aj bez tohto namáhavého úkonu, ľudstvo vymyslelo motorizovaný kornútok. Vložíte doň zmrzlinu, stlačíte tlačidlo a držíte v blízkosti jazyka.

buzzfeed.com

Samoustieľacia posteľ

Tak toto je naozaj užitočné. Posteľné prádlo napojené na kompresor, spárovaný s Wi-Fi a smartfónom a v prípade, že sa ráno ponáhľate do práce, môžete si nechať ranné ustieľanie postele až na čas trávený v rannej zápche.

zdroj: youtube.com

Robotický "hladkač" domácich miláčikov

Prídete na návštevu, kde majú domáceho miláčika. Pokiaľ to nie je had alebo pavúk, pohladíte ho a zvieratko to po vás vyžaduje celý večer. Zadovážte si Pet Petter - robotický "hladkač" domácich miláčikov.  Aj vlk bude sýty, aj ovca ostane celá.

lifebuzz-ea8bb493c252bb066cab23c40acbcaa5-limit_2000
lifebuzz.com

Samomiešací hrnček

V robote toho máte veľa, ponáhľate sa, kolega vám urobí kávu a vy aj tak nestíhate termín a ešte si ju aj chladiť? Alebo sa vám jednoducho nechce. Samomiešací hrnček je tou pravou voľbou pre vás!

deccanchronicle.comBONUS: Aplikácia pre lenivcov!

Decide Now
itunes.apple.com


Decide Now! Ak ste znudený a je vám teplo a nevládzete rozhodovať sa, je tu aplikácia pre vás všetkých. Obsahuje základné životné otázky, odpovede na ne a koleso šťastia, ktoré roztočíte jedným kliknutím. O ostatné sa postará aplikácia sama.


Stiahnuť z Apple App Store!

Stiahnuť z Google Play!

V amerických obchodoch s aplikáciami pre smartfóny nájdete aj mnohé iné bizarnosti. Aplikácia na nájdenie najbližšieho eskalátora, appka, ktorá vám nájde najbližšieho človeka ochotného vyzdvihnúť produkty vášho psa po večernej prechádzke alebo aplikácia, ktorou si vybavíte návštevu lekára, keď sa vám tam nechce chodiť osobne. Tieto skvosty sú však určené výlučne pre Ameriku. Európania zrejme ešte nedosiahli taký vysoký level lenivosti. Či? 


Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio