MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung Galaxy S10 ponúkne geniálny spôsob, ako spúšťať kameru jedným posunutím prsta
zdroj: youtube.com / Ice Universe

Samsung Galaxy S10 ponúkne geniálny spôsob, ako spúšťať kameru jedným posunutím prsta

Všetko vďaka novému Infinity-O displeju.

Samsung nám už budúci mesiac predstaví novú sériu svojich smartfónov Galaxy rady S. Jedna z najväčších noviniek je predný fotoaparát zabudovaný priamo v displeji. Túto technológiu sme prvýkrát videli na konferencií Samsungu minulý rok a nazvali ju Infinity-O displej

Predná kamera v displeji prináša okrem absencie horného výrezu aj niekoľko ďalších výhod. Jednou z nich je funkcia, o ktorej napísal Ice Universe, muž ktorý stojí za množstvom presných únikov z technologických spoločností. Pôjde o spôsob spúšťania fotoaparátu, ktorého krása je v jeho jednoduchosti a rýchlosti. Stačí, keď potiahnete prst z fotoaparátu nadol a automaticky sa vám otvorí aplikácia fotoaparátu. 

Túto funkciu už ponúka mobil Galaxy A8+, ktorý nám Samsung predstavil v decembri 2018. Ide o prvý smartfón od Samsungu, ktorý je vybavený prednou kamerou zabudovanou priamo v displeji. Rozdiel oproti A8+ bude len v tom, že Galaxy S10 bude mať kameru umiestnenú v strede zariadenia. Ako vyzerá táto zaujímavá funkcia v praxi sa môžete pozrieť v nasledujúcom videu. 

zdroj: youtube.com / Ice universe

Očakávame, že Samsung pridá do svojich nových smartfónov viacero podobných funkcií. Napríklad, podobným spôsobom budete môcť otvoriť fotoaparát nech ste v akejkoľvek aplikácií. Screenshot zasa budete môcť spraviť pomocou dvojitého poťukania na obrazovku. Viac sa dozvieme už 20. februára, keď očakávame predstavenie Galaxy S10.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio