MOBIL.sk MOBIL.sk

Facebook testuje novú aplikáciu „LOL.“ Chce pritiahnuť mladých pomocou zábavných videí a GIFov
zdroj: Anthony Quintano / wikipedia.org

Facebook testuje novú aplikáciu „LOL.“ Chce pritiahnuť mladých pomocou zábavných videí a GIFov

LOL momentálne používajú študenti 100 amerických stredných škôl.

Užívatelia Facebooku starnú a s nimi aj táto sociálna sieť. Mladí stále častejšie trávia čas na iných miestach ako napríklad Instagram či Snapchat. Aj to je zrejme dôvod, prečo pripravuje spustenie novej aplikácie určenej najmä pre mladých, ktorej hlavným cieľom bude zásobovať nás zábavným obsahom. Nesie trefné meno LOL.

Pôjde o nástenku, ktorá bude zobrazovať zábavné videá a GIFY. Tie sa budú zbierať z klasického feedu na Facebooku. Všetko bude rozdelené do kategórií ako napríklad pranky, zvieratá či faily a vy si tak budete môcť vybrať, na čo máte chuť.

zdroj: techcrunch.com

Facebook už potvrdil, že novú aplikáciu testuje. Momentálne je v súkromnej bete pre študentov 100 stredných škôl v USA. Facebook chce vďaka aktívnemu testovaniu vychytať všetky muchy pred tým, ako bude oficiálne spustená. Vývojári ale zatiaľ sami nevedia, či vydajú LOL ako samostatnú aplikáciu, alebo bude súčasťou hlavnej appky. 

Uvidíme, ako sa nakoniec táto novinka uchytí. Vieme, že projekty, ktoré sú vyvíjané pod Facebookom, nie sú väčšinou najúspešnejšie. Na druhej strane ale má dosť peňazí na to, aby mohol ďalej skúšať. Zatiaľ nemám potvrdené, kedy bude LOL dostupný pre všetkých užívateľov, všetko bude zrejme záležať od úspešnosti testovania.

Najnovšie z kategórie: Facebook

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio