MOBIL.sk MOBIL.sk

Louis Vuitton má vlastné slúchadlá. Okrem dizajnu zaujmú šialene prestrelenou cenou
zdroj: Master & Dynamic

Louis Vuitton má vlastné slúchadlá. Okrem dizajnu zaujmú šialene prestrelenou cenou

Za ich cenu by ste si mohli kúpiť päť nových párov Apple AirPods.

Bezdrôtové slúchadlá sa stali od predstavenia Apple AirPods veľkým trendom. Snáď každá technologické spoločnosť už má nejaké vlastné a teraz sa k nim dokonca pridáva aj spoločnosť z úplne inej oblasti – módy. Značka oblečenia Louis Vuitton totiž predstavila pár svojich vlastných skutočne bezdrôtových slúchadiel.

Novinka ma názov Louis Vuitton Horizon Earphones a v skutočnosti vlastne ani nie sú novinkou. Ide o slúchadlá Master & Dynamic MW07, ktoré boli predstavené minulý rok. Louis Vuitton im priniesol nové farby, pridal na ne svoje ikonické logo a zamozrejme - zvýšil cenu.

zdroj: Master & Dynamic

Pôvodné slúchadlá sa predávajú za 299 dolárov, teda 260 eur. Už tak sú v porovnaní s konkurenciou pomerne predražené. Ponúkajú síce dobrý zvuk a sú pohodlné, cenovka je aj napriek tomu prestrelená. Pokiaľ si ich ale chcete kúpiť aj s Louis Vuitton logom, vyjde vás to, teraz sa podržte, na 995 dolárov. V prepočte to vychádza až 870 eur. 

Slúchadlá sú, ako sme spomínali, identické. Nová je ale krabička v tvare kruhu s dizajnom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Pokiaľ náhodou neviete čo s peniazmi, slúchadlá Louis Vuitton Horizon sú dostupné v troch rôznych farbách – biely model, červený a čierny s modrým a oranžovým logom. Zatiaľ ale nevieme, kedy budú tieto slúchadlá dostupné na predaj.

zdroj: Master & Dynamic

Najnovšie z kategórie: Slúchadlá

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio