MOBIL.sk MOBIL.sk

Maskovaný Samsung Galaxy S10+ sa ukázal na prvej fotografii!
zdroj: MOBIL.sk

Maskovaný Samsung Galaxy S10+ sa ukázal na prvej fotografii!

Samsung pripravuje 20.februára event s názvom Unpacked a všetkým je už teraz jasné, že sa na ňom dočkáme novučkých Samsungov radu Galaxy S10. Spoločnosť by mala predstaviť najmenej tri modely s novým dizajnom a dierami v displeji Infinity-O.

Ako to už ale býva, v dnešnej dobe internetu sa nič neutají. Dnes sa na svet dostala fotografia záhadného zariadenia, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou zobrazuje práve Samsung Galaxy S10+. Fotografia tak len potvrdzuje skoršie dohady, že tento model príde s bezrámčekovým displejom a dvomi selfie kamerkami na prednej strane umiestnenými vo výreze vpravo hore.

Na obrázku je zachytený Samsung Galaxy S10+ v maskovacom puzdre. Autor fotografie urobil milé gesto a zo smartfónu vymazal vodoznak s identifikáciou pracovníka Samsungu, aby mu nespôsobil problémy. Niektorí zamestnanci totiž nové smartfóny testujú v reálnej prevádzke celé týždne pred oficiálnym predstavením.

zdroj: Reddit

Musia si dávať pozor, aby ich nikto na verejnosti neidentifikoval. Na to slúži vodoznak s ID číslom, aby previnilca mohla spoločnosť spätne vypátrať. Fotografia bola urobená v mestskej hromadnej doprave. Samsung Galaxy S10+ bude údajne ľahší ako model Galaxy Note9, pričom by mal mať rovnako rozmerný displej.

Druhá správa, ktorá sa objavila ohľadom nových Galaxy zariadení v priebehu včerajška, je však trochu menej radostná. Nové Samsungy budú vybavené čítačkou odtlačkov prstov zabudovanou v displeji. Nevie sa presne či pôjde o ultrazvukovú alebo optickú technológiu, výrobca púzdier Armadillotek však dnes zverejnil tweet, že vo firme mali možnosť vyskúšať svoje pripravované puzdra na skutočných zaradeniach radu Galaxy S10 a bohužiaľ sa prišlo na to, že pokiaľ je na displeji nalepené ochranné sklo či fólia, odomykanie prostredníctvom odtlačkov prsta nefunguje korektne.

zdroj: Armadillotek / Twitter

Možno ide len o nedostatok predprodukčných kusov a možno si spoločnosť Samsung len chystá špeciálnu technológiu tvrdených skiel, aby z toho mohla finančne vyťažiť. My však v záujme používateľov dúfame, že finálne kusy budú nakoniec bez tohto nemilého nedostatku. Samsungy radu Galaxy S10 by sa po oficiálnom predstavení mali dostať na trh niekedy v priebehu marca.

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio