MOBIL.sk MOBIL.sk

Na internet unikla ďalšia možná podoba iPhonu XI so zmenenou kamerou a menším výrezom
zdroj: compareraja.in

Na internet unikla ďalšia možná podoba iPhonu XI so zmenenou kamerou a menším výrezom

Nový render iPhonu XI nevyzerá vôbec zle!

Vývoj tohtoročných iPhonov je momentálne vo fáze testovania. Aj keď by už Apple mal mať vypracovanú predstavu, ako budú nové smartfóny vyzerať, nič nie je potvrdené. Aj to je dôvod, prečo sme za posledné dni svedkami už druhého uniknutého renderu, ktorý zachytáva, ako má iPhone XI vyzerať. Opäť ide o obrázok známeho leakera Steva Hemmerstoffera v spolupráci s Compareraja.in

Render zachytáva iPhone s o niečo menším výrezom v hornej časti obrazovky. O tom, že technológia pokročila a Apple by tak mohol zmenšiť výrez, sme počuli už z viacerých strán a týmto sa to len potvrdzuje. Okrem toho to vyzerá tak, že iPhone bude mať zas o niečo tenšie rámiky okolo obrazovky.

zdroj: twitter.com / @onleaks, compareraja.in

Ešte väčšie zmeny ale nájdeme na druhej strane. Vertikálne umiestnenie kamery, ktoré je na súčasných iPhonoch XS, nahradila horizontálna kamera. Apple tak upúšťa od konceptu usporiadania kamier, ktoré zaviedol pri iPhone 7 Plus a novinka sa bude podobať skôr na smartfón LG V40 ThinQ. iPhone XI na obrázku obsahuje trojitý fotoaparát a niečo, čo vyzerá ako LED blesk v tvare prstenca. 

Steve Hemmerstoffere nám spolu s renderom iPhonu prezradil, že v súčasnom štádiu vývoja má iPhone XI stále Lightning konektor. Vyvracia tak viacero zdrojov, ktoré tvrdili, že Apple tento rok presedlá na USB-C aj v iPhonoch. 

Každopádne, zadná kamera na tomto prototype sa nám pozdáva určite viac, ako usporiadanie trojitej kamery do štvorca, ako sme videli v obrázku z minulého týždňa. Čo myslíte vy? Ktorý prototyp sa vám pozdáva viac?

najnovší render iPhonu XI | zdroj: twitter.com / @onleaks, compareraja.in
Render iPhonu XI z minulého týždňa| zdroj: Digit.in

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio