MOBIL.sk MOBIL.sk

Redmi Note 7 sa v Číne vypredal v priebehu niekoľkých minút
zdroj: mi.com

Redmi Note 7 sa v Číne vypredal v priebehu niekoľkých minút

Smartfónom Redmi Note 7 spoločnosť Xiaomi zrejme trafila do čierneho. Do konca januára chce na trh dodať až 1 milión zariadení. Prvá várka sa vypredala už v priebehu niekoľkých minút.

V Číne sú veľmi populárne tzv. flash sale (bleskové výpredaje). Výrobcovia pri spustení predaja jednoducho prichystajú online nejaký obmedzený počet zariadení a pri začiatku predaja ich získajú len tí najrýchlejší. Niekedy predaj trvá dlhšie, no v prípade, že sa výrobcovi zariadenie vydarí a osloví masy, jedná sa o naozaj bleskový výpredaj.

A práve nový Redmi Note 7 je pravdepodobne vydareným zariadením. Smartfón bol predstavený len nedávno a napriek svojej cene do 200 amerických dolárov ponúka naozaj dobré parametre. Korunu tomu celému nasadzuje 48-megapixelový fotoaparát, ktorý v tejto cenovej kategórii nemá obdoby.

xiaomi redmi note 7
Redmi Note 7 v troch farebných variantoch / Mi.com

Xiaomi pripravilo prvých 100 tisíc zariadení na predaj. Polovica sa predávala v oficiálnom Mi Store a druhých 50 tisíc u populárnych čínskych online predajcov ako TMall alebo JD.com. Zástupcovia spoločnosti Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Weibo oznámili, že prvé skladové zásoby smartfónu Redmi Note 7 sa vypredali už za 8 minút a 36 sekúnd, čo je neskutočne dobrý znak pre spoločnosť.

Nasledujúci výpredaj bude 18. januára a predpokladá sa, že aj táto várka zariadení zmizne veľmi rýchlo.

Najnovšie z kategórie: Xiaomi

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio