MOBIL.sk MOBIL.sk

Blue Satellite: Bezdrôtové Hi-Fi slúchadlá so zabudovaným zosilňovačom idú do predaja
zdroj: bluemic.com

Blue Satellite: Bezdrôtové Hi-Fi slúchadlá so zabudovaným zosilňovačom idú do predaja

Spoločnosť Blue Microphones už dávnejšie nevyrába iba kvalitné mikrofóny. Pred dvoma rokmi si povedali, že budú vyrábať aj slúchadlá, aby svojim zákazníkom zabezpečili nielen kvalitný zvukový vstup, ale aj výstup.

K aktuálnym trom modelom v ponuke pribúda štvrtý. Slúchadlá Blue Satellite. Model bol predstavený už v januári na veľtrhu CES v Las Vegas. A teraz sa dostáva do predaja.

Blue Satellite sú bezdrôtové slúchadlá so zabudovaným potláčaním okolitého šumu. Prenos zvuku medzi nimi a vaším prenosným zariadením je zabezpečený pomocou technológie Bluetooth 4.1. Na pravej strane nájdete ovládacie tlačidlá pre hlasitosť, prehrávanie, pauzu, preskočenie hranej skladby alebo prijatie hovoru. Aby spoločnosť Blue Microphones zabezpečila maximálnu kvalitu prehrávaného obsahu, vybavila slúchadlá zabudovaným audio zosilňovačom. Batéria v slúchadlách postačuje na 8 hodín prehrávania hudby, čo by malo postačiť na jeden deň bez nabíjačky. Pokiaľ však idete niekam, kde nemáte možnosť dobiť si ich, pri vypnutí potláčania okolitého hluku a súčasnom vypnutí zabudovaného zosilňovača sa výdrž baterky vyšplhá na 24 hodín počúvania.

Blue Satelite
bluemic.com


Najnovšie z kategórie: Audio

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio