Mobil.sk Mobil.sk

Spomínate si na fidget spinner? Tento výrobca ho skombinoval so slúchadlami Apple AirPods
zdroj: airvinyldesign.com

Spomínate si na fidget spinner? Tento výrobca ho skombinoval so slúchadlami Apple AirPods

Vráťme sa na chvíľu do roku 2017, keď Bitcoin ešte vynášal a každý sa hral s fidget spinnerom.

Určite si pamätáte na mániu, ktorá vznikla pred dvomi rokmi okolo hračky zvanej fidget spinner. Táto „pomôcka proti stresu“ bola určitý čas vo všetkých médiách, v každom obchode ju predávali a vznikali aj špeciálne aplikácie, vďaka ktorým ste fidget spinner mohli dostať aj do svojho mobilu. Teraz síce pokojne odpočíva na cintoríne trendov z roku 2017, avšak výrobca Vinyl z neho chcel ešte trochu vyťažiť. 

Rozhodol sa totiž skombinovať fidget spinner a slúchadlá AirPods do jedného produktu. Vytvoril tak prvý otočný kryt na AirPody na svete s názvom ZenPod. Je vyrobený z kože a polykarbonátového rámu. A samozrejme, v jeho strede sa nachádza hliníkový „spinner“ s oceľovými ložiskami na roztáčanie slúchadiel. 

zdroj: airvinyldesign.com

Znie vám to trochu absurdne? Výrobca má na to iný názor. „AirPody sú stále s vami a keďže sú vašou každodennou súčasťou, chceli sme vytvoriť produkt, ktorý pre ne prinesie nový štýl a funkcionalitu. Ten produkt sa stal realitou – ZenPod – najuspokojujúcejší obal pre vaše AirPody,“ píše sa na oficiálnej stránke. 

Originálny kryt sa predáva za 30 dolárov, teda asi 25 eur. Dostupný je v troch farbách - čierna koža s čiernym spinnerom, čierna koža so strieborným spinnerom a hnedá koža so strieborným spinnerom. A len pre istotu, balenie za 25 eur neobsahuje slúchadlá AirPods.

zdroj: Air Vinyl Design / YouTube

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Fun rádio