MOBIL.sk MOBIL.sk

Instagram prichádza s ďalšou funkčnou novinkou
zdroj: MOBIL.sk

Instagram prichádza s ďalšou funkčnou novinkou

Instagram je v poslednom období priekopníkom v inováciách. Kým niektoré funkcie pridáva, aby sa vyrovnal konkurencii, iné sú úplne nové. Základom je spraviť s Instagramu neohrozeného kráľa sociálnych sietí.

Pokiaľ patríte k influencerom alebo ľuďom, ktorí podnikajú na Instagrame, určite máte okrem osobného profilu aj niekoľko ďalších fanúšikovských alebo biznis profilov. Ak majú niektoré z nich rovnakú náplň, je vcelku otravné pridávať príspevky po jednom.

Takto nejako by mala nová funkcia vyzerať v prostredí aplikácie (zdroj: Bryce Durbin / TechCrunch)

Instagram teda prichádza s novinkou v podobe možnosti zverejniť jeden príspevok na viacerých vašich instagramových účtoch. Postačí teda vytvoriť príspevok a tesne pred zverejnením označiť jednotlivé profily. Funkcia sa bude dostávať k používateľom postupne a nanešťastie bude zatiaľ dostupná len pre operačný systém iOS.

Instagram podobnú funkciu testoval už v minulosti, no nikdy sa nedostala z testovacej fázy. V súčasnosti nie je jasné, či bude dostupná aj pre operačný systém Android, poprípade, či sa niekedy podobným spôsobom budú dať zverejňovať aj príbehy.

Najnovšie z kategórie: Instagram

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio