MOBIL.sk MOBIL.sk

Pomocou tohto online nástroja vymažete pozadie z vašich fotiek za pár sekúnd
zdroj: Remove.bg

Pomocou tohto online nástroja vymažete pozadie z vašich fotiek za pár sekúnd

Pokiaľ ide o úpravu obrázkov, existuje dnes veľmi veľa aplikácií a programov, ktoré vám v tomto smere pomôžu. Nemusíte byť majiteľov Photoshopu, aby ste vytvárali pôsobivé koláže či vykanané grafiky. Sepárácia pozadia fotky je však úkonom, s ktorým mávajú neprofesionálne appky problém.

To však neplatí o webovom nástroji Remove.bg. Jedná sa webovú stránku s jediným online grafickým nástrojom. Tí, ktorí sa už v minulosti snažili na svojej fotke vymazať pozadie pomocou jednoduchších grafických nástrojov, vedia, že nejde vôbec o ľahký úkon, najmä ak sú na fotke vlasy, srsť či iné malé prvky.

Remove.bg

Remove.bg poháňaný umelou inteligenciou tento problém vyrieši za vás. Postačí nahrať fotografiu, na ktorej chcete vyazať pozadie. Všetko ostatné sa už udeje bez vášho pričinenia. Za pár chvíľ vám stránka zobrazí objekt na fotke s vymazaním pozadím, ktorú si môžete stiahnuť alebo zdieľať na sociálnych sieťach.

Týmto spôsobom sa dajú vytvárať rôzne koláže, kde seba umiestnite do iného prostredia, poprípade vedľa inej osoby. Rozhodne sa to oplatí vyskúšať.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio