MOBIL.sk MOBIL.sk

Sony predstavilo na CES 2019 štyri bluetooth reproduktory: Zaujmú moderným dizajnom aj skvelými basmi
zdroj: Sony

Sony predstavilo na CES 2019 štyri bluetooth reproduktory: Zaujmú moderným dizajnom aj skvelými basmi

Najväčšia konferencia spotrebnej elektroniky CES 2019 v Los Angeles je už v plnom prúde. Svetové spoločnosti sa tu každoročne snažia zaujať svojimi novými produktami najrôznejšieho druhu. Sony napríklad včera predstavil hneď štyri nové bluetooth reproduktory série Extra Bass.

Sony SRS-XB12

Najmenší a najlacnejší z rodiny reproduktorov je Sony SRS-XB12. Je špeciálne navrhnutý tak, aby ponúkol lepší basový výstup a vy ste si tak mohli naplno užiť krásy hudby. Navyše, poskytuje stereo zvuk a odolnosť voči vode s certifikátom IP67. Jeho batéria vydrží na jedno nabitie 16 hodín, takže máte dosť „šťavy“ na tancovanie do skorých ranných hodín.

zdroj: Sony

Sony SRS-XB22

Ďalší reproduktor je už o niečo väčší a ponúka aj kvalitnejší a hlasnejší zvuk. Zaujímavá funkcia v ňom je, že LED svetielka vo vnútri blikajú do rytmu hudby, ktorá sa prehráva. Navyše, klepnutím na reproduktor môžete vytvárať rôzne zvukové efekty, takže sa z vás stane DJ aj bez špeciálneho pultu. Aj tu nájdeme vodotesnosť IP67 a 10 hodín výdrže so zapnutým módom Extra Bass pre vylepšené basy.

zdroj: Sony

Sony SRS-XB32

Najväčší a najdrahší reproduktor zo série nesie meno SRS-XB32. Ponúka dva pasívne žiariče, vodotesnosť IP67 a rovnaké zvukové a svetelné efekty ako vyššie spomenutý model. Batéria vydrží s aktivovaným režimom Extra Bass až 14 hodín.

zdroj: Sony

Sony LSPX-S2

Najzaujímavejší spomedzi nových reproduktorov je ale rozhodne model LSPX-S2. Ten zaujme najmä svojim dizajnom, vďaka ktorému ho môžete pokojne používať aj ako dekoráciu domu. Vyzerá skôr ako moderný kúsok umenia, než ako spotrebná elektronika. Obsahuje LED svetielka s 32 úrovňami jasu a schopnosťou simulovať vzhľad blikajúcej sviečky. Vďaka akustickému dizajnu sklenenej rúry vyžaruje zvuk do všetkých smerov. Batéria má podľa Sony výdrž 8 hodín a stojí 600 eur.

zdroj: Sony

Najnovšie z kategórie: Sony

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio