MOBIL.sk MOBIL.sk

Xiaomi predstavil novú kópiu Apple AirPods. AirDots Pro s príťažlivým dizajnom a nízkou cenou
zdroj: Xiaomi

Xiaomi predstavil novú kópiu Apple AirPods. AirDots Pro s príťažlivým dizajnom a nízkou cenou

Za 50 eur ponúkajú vlastnosti tých najlepších bezdrôtových slúchadiel na tru.

Xiaomi nám pred pár mesiacmi predstavil svoje prvé „skutočne bezdrôtové“ slúchadlá s názvom Xiaomi AirDots. Malé biele slúchadlá si získali množstvo zákazníkov najmä vďaka slušným parametrom pri naozaj nízkej cenovke. Teraz nám táto čínska spoločnosť predstavila ich vylepšenú verziu AirDots Pro, ktorou chce zaujať tých najnáročnejších užívateľov. A musíme povedať, že sa veľmi podobajú na slúchadlá Apple AirPods. Nie len svojim menom, ale tentoraz aj dizajnom a funkciami. 

AirDots Pro ponúkajú podobne ako ich lacnejšia verzia dotykové ovládanie, pomocou ktorého môžete prepínať hudbu, prijať hovor alebo aktivovať hlasového asistenta. Skvelou vlastnosťou je aj to, že dokážu fungovať nezávisle na sebe, čo ich radí medzi tie najlepšie bezdrôtové slúchadlá na trhu.

zdroj: Xiaomi

Novinka je tiež „obrnená“ proti vode. Konkrétne dostala certifikát IPX4, čo znamená, že sa im nič nestane pri striekajúcej vode. Pokojne si ich teda môžete zobrať von počas dažďa a neublíži im ani áýš pot. Fungujú s Android smartfónmi, iPhonmi ale aj počítačmi s Windowsom, ktoré ponúkajú Bluetooth pripojenie. 

Výdržou batérie nijak nevytŕčajú a radia sa skôr ku priemeru. Na jedno nabitie vydržia 4 hodiny prehrávania hudby. S nabíjacou krabičkou sa výdrž predĺži o ďalších 10 hodín. Pýšiť sa ale môžu podporou rýchlo nabíjania, vďaka ktorému nabijete celú krabičku za jedinú hodinu. Xiaomi AirDots Pro budú dostupné v Číne od 11. januára v prepočte za 50 eur.

zdroj: Xiaomi

Najnovšie z kategórie: Xiaomi

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio