MOBIL.sk MOBIL.sk

Mobilná aplikácia YouTube s novou službou: Zdieľanie videí nebolo nikdy jednoduchšie
zdroj: flickr.com

Mobilná aplikácia YouTube s novou službou: Zdieľanie videí nebolo nikdy jednoduchšie

Spoločnosť Google oznámila, že služba YouTube odteraz obsahuje novú funkciu odosielania správ, ktorá umožňuje používateľom chatovať a zdielať videá v rámci aplikácie. Nová služba je dostupná od včera postupne pre všetkých používateľov aplikácie YouTube v mobilných zariadeniach.

Okrem toho, že v aplikácii môžu zdieľať a prijímať videá, môžu tiež používatelia diskutovať o videách, ktoré zdieľali, odpovedať na iné video, pozývať iných ľudí do konverzácie a oveľa viac. Všetky videá, ktoré zdieľate, budú zoskupené na novej karte v mobilnej aplikácii YouTube, čo uľahčuje pozeranie videí, ktoré v poslednom čase zdieľali vaši známi. Dokonca môžete vytvoriť skupinu konverzácií a zdieľať v nej svoje obľúbené videá. 

Netreba zabúdať, že nová funkcia je dostupná iba pre mobilné zariadenia, v desktopovom prehliadači by ste ju teda hľadali márne. Môžete sa k nej pripojiť pomocou tlačidla zdieľať a výberom zo zoznamu kontaktov. Ďalší spôsob na používanie novej funkcie je zdieľanie priameho odkazu s pridaním nových priateľov na rozhovor o videu.

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio