MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsungy Galaxy S10/S10+ prídu s vylepšenými displejmi. Potvrdzujú to aj tvrdené sklá
zdroj: Mobile Fun / YouTube

Samsungy Galaxy S10/S10+ prídu s vylepšenými displejmi. Potvrdzujú to aj tvrdené sklá

Video, ktoré zverejnil predajca príslušenstva vo Veľkej británii, Mobile Fun, ukazuje tvrdené sklá pre chystané smartfóny Samsung Galaxy S10 a S10+. Tie odhaľujú zmeny u budúcej generácie najlepších Samsungov.

Sklá pochádzajú od spoločnosti Olixar, renomovaného výrobcu príslušsnstva pre mobilné telefóny. V krátkej video prezentácii tak môžeme zachytiť zmeny, ktoré sa pre sériu Galaxy S10 chystajú. V prvom rade si človek všimne minimalistických rámčekov na hornej a dolnej strane. Tie už viac nebudú potrebné, pretože budúce Samsungy Galaxy S budú využívať otvory v displeji Infinity-O, ktoré nahradia klasické rámy či výrezy.

zdroj: Mobile Fun / Samsung

Meranie týchto tvrdených skiel umožnilo spoločnosti Mobile Fun určiť približné rozmery displejov. Dozvedáme sa tak, že menší Galaxy S10 dostane displej s uhlopriečkov 6,1 palca a väčší Galaxy S10+ zas príde na trh s displejom o veľkosti 6,4 palcov. Potvrdili sa tak predošlé dohady a podľa všetkého sa tieto veľkosti stanú skutočne realitou. Vo videu tiež vidíme, že sklo pre Samsung Galaxy S10 nebude na bokoch zahnuté. Displej by mal byť rovný, čo je oproti predchádzajúcim generáciám zmena. Posledným Samsungom Galaxy S s rovným displejom bol model Galaxy S7.

Čo sa týka mobilu Galaxy S10, tak v jeho prípade sa zas potvrdzuje, že príde s displejom, ktorý bude svojou uhlopriečkou zhodný s modelom Galaxy Note9. Tento displej však bude integrovaný do oveľa menšieho tela, ktoré bude rozmermi pripomínať súčasný Galaxy S9+. Rad Samsung Galaxy S10 by mal byť predstavený už 20. februára 2019 na samostatnom podujatí spoločnosti Samsung, čo je iba 5 dní pred začiatkom mobilného veľtrhu MWC 2019 v Barcelone. My sa už nevieme dočkať.

zdroj:

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio