MOBIL.sk MOBIL.sk

YouTuber udeľoval ceny desiatkam smartfónov, ktoré v roku 2018 zmrzačil svojimi testami odolnosti. Toto sú tie najlepšie!
zdroj: JerryRigEverything / YouTube.com

YouTuber udeľoval ceny desiatkam smartfónov, ktoré v roku 2018 zmrzačil svojimi testami odolnosti. Toto sú tie najlepšie!

Väčšinou vídavame iba jeho ruky, ktoré uštedrujú smartfónom rany nožom či ohňom, no tentoraz sa posadil pred kameru a trochu sa rozrozprával o tom, ako vidí odolnosť mobilov v minulom roku.

JerryRigEverything nepatrí medzi klasických YouTuberov. Náplňou jeho videí sú testy odolnosti elektronických zariadení a ich rozoberanie, aby poukázal na limity súčasných smartfónov v oblasti opraviteľnosti, úpravy alebo samotnej odolnosti. Niektorí ľudia si tieto jeho videá nevedia vynachváliť, kým iným sa nepáči fakt, že nejde o exaktné testy, ktoré sú merateľné. Faktom však je, že iba málokto môže o pevnosti či odolnosti mobilov povedať viac než on.

V novom roku prichádza so špeciálom, v ktorom sa danej téme venuje všeobecne a nezabudol ani na udelenie akýchsi ocenení. Vo videu sa napríklad dozviete, že za najodolnejší cenovo dostupný smartfón považuje Nokiu 7 Plus, že značke Nokia patrí aj titul najľahšie (a najlacnejšie) opraviteľných smartfónov. Presným opakom je podľa neho spoločnosť Apple a špeciálne model iPhone XS Max, kde tiež vysvetľuje dôvod, prečo je tomu tak.

Prezradil aj to, aký mobil používa on sám a prečo sa neoplatí kupovať si najnovší mobil. Vysvetľuje aj zámer svojich testov, no a nezabudol okomentovať aj mobily, ktoré sú z hľadiska odolnosti najmenej kvalitné. Ste zvedaví? Pozrite si jeho najnovšie video.

zdroj: JerryRigEverything / YouTube

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio