MOBIL.sk MOBIL.sk

Do appky Any.do pridali inteligentný nákupný zoznam, ktorý vám sám navrhne, čo kúpiť
zdroj: pexels.com

Do appky Any.do pridali inteligentný nákupný zoznam, ktorý vám sám navrhne, čo kúpiť

Aplikácia Any.do sa s novou aktualizáciou stáva ešte inteligentnejšou. A využijú ju ľudia, ktorí si často robia nákupné zoznamy.

Známa aplikácia Any.do určená na vytváranie úloh a zoznamov je po najnovšej aktualizácií obohatená o veľmi zaujímavú funkciu. Vývojári do nej pridali inteligentný nákupný zoznam, ktorý môžete zdieľať s priateľmi a rodinou a robiť tak efektívnejšie nákupy. 

Čo z neho ale robí inteligentný sú špeciálne algoritmy. Tie napríklad dokážu zoradiť položky vo vašom zozname do kategórií ako ovocie a zelenina či mlieko a mliečne výrobky. Vďaka tomu budete rýchlo vedieť, čo v ktorom regáli vybrať a nemusíte sa viackrát vracať k tomu istému. Položiek, ktoré vám neskôr appka zoradí, môžete pridať koľko len chcete. Inteligentný nákupný zoznam tiež spolupracuje so Siri, Alexou a Google Assistantom, cez ktorých môžete jednotlivé veci pridávať.

zdroj: Any.do

Navyše, aplikácia vám automaticky dokáže navrhnúť potraviny, ktoré by ste mohli chcieť kúpiť. To vyhodnocuje na základe vašich predchádzajúcich nákupov, ktoré si ukladá do pamäte a učí sa z nich. Napríklad, ak často nakupujete spolu s mliekom aj musli, aplikácia vám to pri najbližšom nákupe pripomenie.

Majitelia niektorých iOS zariadení (podľa autorov asi 30%) už túto aktualizáciu dostali v minulosti. Teraz ale prúdi do všetkých mobilov a tabletov s najnovším iOS a tiež do Android smartfónov. Môžete teda sťahovať!

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio