MOBIL.sk MOBIL.sk

Google si pre nás pripravil 30 dennú výzvu na nový rok, s ktorou sa dostanete do formy!
zdroj: Google

Google si pre nás pripravil 30 dennú výzvu na nový rok, s ktorou sa dostanete do formy!

Vďaka appke Google Fit môžete splniť svoje športové novoročné predsavzatia.

V auguste 2018 nám spoločnosť Google priniesla veľké dizajnové zmeny v ich fitness aplikácií Google Fit. Tento mesiac sme sa tiež dočkali viacerých dôležitých updatov. Spoločnosť skrátka usilovne pracuje na svojej appke a snaží sa ju spraviť populárnejšou medzi užívateľmi. Tí totiž aktuálne preferujú skôr iné aplikácie, o čom svedčí aj nie práve pôsobivé hodnotenie s 3,8 hviezdičkami v Obchode Play.

Jednou z noviniek, ktorými chcú prilákať nových užívateľov (a potešiť tých starých) je zaujímavý projekt – 30 denná výzva na Nový rok. Mnoho ľudí si na začiatku roka dáva predsavzatia, ktoré sú často spojené aj so zdravím a športom. A práve v tejto oblasti im chce Google pomôcť. 30 denná športová výzva začne 1. januára a vašou úlohou bude získať čo najviac „kardio bodov“ počas prvého mesiaca. 

Tieto body môžete získavať za všetky aktivity, „pri ktorých sa vám rozpumpuje srdce.“ Napríklad beh, jazda na bicykli, lyžovanie ale aj chôdza. Čím náročnejšia aktivita to je, tým viac kardio bodov za ňu dostanete. Mimochodom, aplikácia ich zaznamenáva automaticky. 

Zatiaľ nevieme, či Google pripravuje aj nejaké ceny pre tých najlepších športovcov. Tá najväčšia cena by ale pochopiteľne mala byť dostať sa do formy a spraviť niečo pre svoje zdravie. Prihlásiť sa do výzvy môžete už teraz, začne sa ale až 1. januára. Tak čo, idete do toho?

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio