MOBIL.sk MOBIL.sk

Ako fotiť iPhonom XS tie najlepšie fotky? Fotograf Peter Krbaťa vám v inštruktážnom videu poradí, ako na to
zdroj: KrbataPhoto / YouTube

Ako fotiť iPhonom XS tie najlepšie fotky? Fotograf Peter Krbaťa vám v inštruktážnom videu poradí, ako na to

Možno ste si pod vianočným stromčekom našli nový iPhone XS alebo XS Max alebo ste jeho majiteľmi už nejaký čas. Máte v rukách ultimátny fotografický nástroj, ale to z vás ešte dobrého fotografa nerobí. Možno vám pomôže práve dnešný článok.

Relatívne často sa v našich článkoch venujeme mobilnej fotografii. Ide totiž o jednu z najvyužívanejších funkcií v dnešných smartfónoch. Lenže mať v rukách smartfón so skvelým fotoaparátom ešte nie je zárukou toho, že vaše fotografie budú vyzerať ako z módneho magazínu. K tejto méte ľuďom chýbajú skúsenosti.

A práve tejto problematiky sa chopil fotograf Peter Krbaťa., ktorý sa fotografii venuje už takmer 10 rokov. V jeho portfóliu nájdeme fotografie ľudí, stavieb a rôznych podujatí, pričom sa evidentne nebojí pre fotografovanie použiť ani smartfón. Dokázal to vo svojom najnovšom videu, v ktorom radí ľuďom, ako fotiť iPhonom XS tie najlepšie možné zábery.

Pokiaľ zrovna nevlastníte iPhone XS, nezúfajte. Jeho rady pomôžu akémukoľvek človeku, ktorý by rád začal fotiť, no zatiaľ má k dispozícii "iba" smartfón.

zdroj: KrbataPhoto / YouTube

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio