MOBIL.sk MOBIL.sk

5 skvelých vianočných hier, ktorými sa naladíte na tú správnu sviatočnú vlnu
zdroj: play.google.com

5 skvelých vianočných hier, ktorými sa naladíte na tú správnu sviatočnú vlnu

Štedrý deň je už pozajtra tu. Veríme, že máte nakúpené všetky darčeky, akýkoľvek stres ste nechali v práci a naplno si užijete vianočné sviatky s rodinou. My sme si pre vás v súvislosti s týmto obdobím pripravili 5 zaujímavých vianočných hier, ktorými si môžete skrátiť chvíľu počas Vianoc alebo zabaviť svoje malé deti počas čakania na Ježiška.

Christmas Cookie

Ak ste fanúšikom hry Candy Crush Saga, prvá hra z nášho zoznamu vás určite zaujme. Christmas Cookie si prepožičiava zaužívané mechanizmy a umiestňuje ich do vianočného prostredia. Vašim cieľom je teda posúvaním prsta umiestňovať vianočné symboly do jedného radu tak, aby boli pri sebe aspoň tri rovnaké. Čaká na vás 700 rôznych úrovní s vianočnou tematikou a príjemnou hudbou, takže o nudu počas sviatkov sa nemusíte strachovať.

Stiahnuť na Android | Stiahnuť na iOS

zdroj: play.google.com

Happy New Year Farm: Christmas

Dokonca aj do klasických „farmárskych hier“ sa dá vložiť duch Vianoc. S touto hrou dostanete do ruky farmu na Severnom Póle aj so samotným Santa Clausom a vašou úlohou bude postarať sa o to, aby boli aj tieto Vianoce bohaté. Budete stavať snehuliakov, piecť koláčiky či vyrábať darčeky pre poslušné deti. Čaká vás budovanie tovární na hračky, ale aj rúbanie stromov na materiál. Skrátka všetko, čo od Severného Pólu očakávate.

Stiahnuť na Android | Stiahnuť na iOS

zdroj: play.google.com

Christmas Stories: The Gift of the Magi

Teraz potešíme najmä milovníkov príbehov a adventúr. The Gift of the Magi je tajomný vianočný príbeh od známych vývojárov zo štúdia Big Fish. Vaša sestra sa ocitne na zozname neposlušných detí kvôli zlej veci, ktorú spravila. V noci ju vzal diabolský duch spolu so škriatkami a je len na vás, aby ste ju na Vianoce dostali späť domov. Ide o hru, v ktorej budete hľadať skryté objekty a plniť rôzne logické úlohy. Nesmieme zabudnúť ani na úchvatnú grafiku a skvelú atmosféru.

Stiahnuť na Android | Stiahnuť na iOS

zdroj: play.google.com

Google Santa Tracker

Štvrtá hra na našom zozname je len pre Android smartfóny. Jej autorom je Google a v podstate nejde len o jedinú hru, ale o celú aplikáciu pre deti počas Vianoc. Obsahuje viacero zábavných mini hier a aktivít pre deti. Dokonca podporuje virtuálnu realitu Google Cardboard VR a obsahuje špeciálny odpočet do 24. decembra. Hra je navyše úplne zadarmo bez akýchkoľvek reklám.

Stiahnuť na Android

zdroj: play.google.com

Christmas Games: Toy Party

Aj posledná aplikácia na našom zozname v sebe obsahuje viacero hier. Je určená skôr pre menšie deti a dáva im možnosť zabaviť sa pri rôznych jednoduchých žánroch hier. Medzi nimi sú napríklad puzzle, domino či iné logické hry na potrénovanie mozgu aj počas prázdnin. Celkovo sa tu nachádza 300 levelov, ktorých náročnosť sa odvíja od veka vášho dieťaťa. Spomeňme ešte príjemnú grafiku, jednoduché ovládanie a upokojujúci hudbu a máme tu vianočnú aplikáciu, ktorú budú deti milovať.

Stiahnuť na Android | Stiahnuť na iOS

zdroj: play.google.com

Najnovšie z kategórie: Appky / Soft / Hry

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio