MOBIL.sk MOBIL.sk

Údajný vzhľad iPhonu 7S Plus. Na internete sa objavili jeho fotografie!
zdroj:

Údajný vzhľad iPhonu 7S Plus. Na internete sa objavili jeho fotografie!

Koncom minulého týždňa sa na internete konečne objavili fotografie iPhonu 7S Plus. Doteraz sme totiž mali možnosť vidieť iba makety iPhonu 8, o priamych nástupcoch iPhonov 7 a 7S sme nemali takmer žiadne informácie. Situácia sa ale zlepšila. Apple leaker Sonny Dickson v piatok vyslal do sveta vzhľad iPhonu 7S Plus v podobe fotiek makety.

Tak ako ukazujú fotky, iPhone 7S Plus a jeho obyčajná verzia 7S, by mohli podporovať bezdrôtové nabíjanie. Malo by ísť o jeden z hlavných ťahákov novej štandardnej dvojice iPhonov. Tie by mali byť predstavené ako skromnejšia verzia chystaného iPhonu 8, ktorý bude v mnohých ohľadoch revolučný, ale Apple si za to nechá aj patrične zaplatiť.

Apple iPhony 7S a 7S Plus budú obsahovať nový procesor A11, základná verzia by sa mala predávať so 64 GB pamäte. Ako vidíme na obrázkoch, zadná strana je celá zo skla, čo umožní, aby sa telefón mohol nabíjať položením na indukčnú podložku. Pri šasi z kovu by to totiž nebolo možné. Druhým plusom sklenenej zadnej časti je určite absencia nevzhľadných plastových prúžkov, kvôli prenikaniu signálu antén, ktorý Apple predstavil s iPhonom 6 a svojich fanúšikov ním veľmi nepotešil. V globále sa ale očakáva, že iPhony rady 7S si hlavné črty svojho predchodcu zanechajú a dizajn sa už inak nebude nijako výrazne meniť. Štartovacia cena sa bude pohybovať na úrovni od 650 do 770 USD.

K predstaveniu všetkých troch iPhonov by malo dôjsť na mediálnom evente v septembri. Aj keď sa pôvodne hovorilo o tom, že iPhone 8 príde až neskôr v októbri, resp. pravdepodobne až začiatkom roka 2018, najnovšie správy hovoria, že všetky tri smartfóny si odbijú predstavenie naraz. Zaujímavosťou je, že hoci bezdrôtovým nabíjaním bude disponovať aj iPhone 8, nebude tak úplne od začiatku. Podľa správy, ktorú publikoval server 9to5mac, Apple nestihne dokončiť softvér pre bezdrôtové nabíjanie a tak ho iPhone 8 začne podporovať až s aktualizáciou iOS 11.1.

xqedvrme
slashgear.com

gvrebw8v
slashgear.com

slashgear.com

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio