MOBIL.sk MOBIL.sk

Majitelia Samsungov pozerali tento rok viac porna. Pozrite sa na mobilné štatistiky Pornhubu za 2018
zdroj: Pornhub

Majitelia Samsungov pozerali tento rok viac porna. Pozrite sa na mobilné štatistiky Pornhubu za 2018

Najväčšia a najznámejšia stránka s videami pre dospelých Pornhub zverejnila svoje štatistiky za uplynulý rok 2018. V obsiahlej infografike zhrnula, čo ľudia najčastejšie vyhľadávali, aké boli trendy a osobitnou kategóriou boli aj mobilné zariadenia, na ktoré si teraz posvietime.

Ľudia používajú smartfóny stále viac oproti iným zariadeniam a inak to nie je ani v prípade Pornhubu. 71,6% návštev pochádzalo z mobilného zariadenia, čo je 8% nárast oproti minulému roku. Z počítača prišlo 19,7% návštev a z tabletu 8,7%. Najviac si pohoršili práve počítače a notebooky, ktoré klesli o 18%.

zdroj: pornhub.com/insights

Čo sa týka porovnania Androidov a iPhonov, vedú mobily bežiace na operačnom systéme od Google. 54% ľudí prišlo na Pornhub cez operačný systém Android a 44,4% cez iOS. To je zrejme spôsobené vyšším počtom Android zariadení na svete. Výrazne sa prepadli smartfóny s Windowsom, ktoré si ukrojili už len 0,9%. Ostatné operačné systémy tvorili 0,3%.

zdroj: pornhub.com/insights

Keď sa pozrieme na návštevnosť z pohľadu mobilných prehliadačov, zistíme, že majitelia Samsungov asi začali tento rok pozerať videá pre dospelých výrazne viac. Prehliadač od Samsungu narástol o 69% na hodnotu takmer 5%. Stále ale vedie Google Chrome s 41,1% a tesne za ním je prehliadač Safari od Apple s 40,1%. 

zdroj: pornhub.com/insights

Za zmienku stojí ešte jedna zaujímavá štatistika. Pornhub sleduje dôležité svetové udalosti a to, ako vplývajú na návštevnosť webu. Je zaujímavé, že počas septembrového eventu Apple, keď nám predstavili nové iPhony XS, XS Max a XR, klesla návštevnosť z iOS zariadení o 11%.

zdroj: pornhub.com/insights

Najnovšie z kategórie: Ostatné

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio