MOBIL.sk MOBIL.sk

Samsung ukazuje svoj geniálny zmysel pre humor v novej reklame
zdroj: youtube.com / Samsung

Samsung ukazuje svoj geniálny zmysel pre humor v novej reklame

Nie je to tvoja chyba, že máš pomalý počítač. Je to chyba hard disku!

Spoločnosť Samsung je známa tým, že v reklamách rada vtipkuje. Často napríklad rýpe do svojho konkurenta Apple a dá sa povedať, že proti nemu rozbehla celú Apple antikampaň. Ich nová reklama, ktorá sa objavila na YouTube, si však nerobí srandu zo žiadnej inej značky a aj napriek tomu je vtipná a geniálna zároveň.

Video s názvom „It's not your fault“ rozpráva príbeh skupiny ľudí, ktorí sa stretli na liečení. Posadali si do kruhu na rozkladacie stoličky a navzájom si hovoria svoje príbehy. Tentokrát ale nemajú problém s drogami ani alkoholom. Zdôverujú sa o pomalých štartoch počítača, večne dlhého načítavania aj nezvládnutého multitaskingu. 

V závere sa potom dozvedáme možné riešenie ich problémov – Samsung SSD disky do notebook a počítačov. Staré hard disky môžu spôsobovať spomalenie počítača a ich náhrada za SSD býva často výrazná. Ak teda máte pocit, že aj váš laptop už nestíha tak, ako kedysi, možno vás reklama osloví a nad Samsung SSD začnete uvažovať. Ja len k záveru dodám, že je škoda, že takéto originálne reklamy nevídame aj v našej televízií.

zdroj: youtube.com / Samsung

Najnovšie z kategórie: Video

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio