MOBIL.sk MOBIL.sk

Hľadáte najhlúpejší spôsob ako minúť 20 tisíc? Kúpte si zlatý iPhone XS Max so zabudovanými Apple Watch
zdroj: caviar.global

Hľadáte najhlúpejší spôsob ako minúť 20 tisíc? Kúpte si zlatý iPhone XS Max so zabudovanými Apple Watch

Ruský výrobca vidí v tomto zvláštnom dizajne zmysel a príbeh. Aj keď, my mu úplne nerozumieme.

Ruská spoločnosť Caviar nám už viackrát priniesla rôzne prepychové edície iPhonov či vlajkových lodí od Samsungu. Väčšinou ide o smartfóny osadené do zlatého tela s výraznými prvkami, pre ktoré si ich ľahko všimnete a samozrejme s extrémne vysokou cenou. Ich novým počinom však prekonali všetky svoje doterajšie produkty. 

Ich novinka je taký mačko-pes medzi smartfónmi. Nie je to ani iPhone ani Apple Watch, ale rovno obidvoje naraz. Swiss Dreams Watchphone je iPhone XS Max pokrytý zlatom s motívom zemegule. Na zadnej strane má pripevnené hodinky Apple Watch 4 s náramkom z čistého zlata. Nechýba samozrejme ani logo firmy Caviar.

zdroj: caviar.global

Ak vás zaujíma, čo chcú týmto dizajnom autori vlastne povedať, toto sa píše na oficiálnej stránke výrobcu: „Dizajn tohto smartfónu predstavuje príbeh o tom, ako sa svet mení. Ako ho dobýjajú nové vymoženosti a ako vytvára novú víziu, nové referencie, novú hodnotu a novú filozofiu.“ Ako príklad uvádzajú Apple Watch, ktoré podľa nich dobyli svet a zaznamenali veľký úspech. Aj preto ich osadili pred obrázok zemegule. 

Ako vidíte, gýčový iPhone XS Max so zabudovanými Apple Watch má (aspoň v očiach výrobcu) dokonca svoje opodstatnenie a príbeh. Aj keď úprimne, stále si neviem predstaviť človeka, ktorý by si niečo také kúpil. Obzvlášť, keď si zaň pýtajú 21 050 dolárov, čo je v prepočte viac ako 18 600 eur.

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio