MOBIL.sk MOBIL.sk

Hľadáte odreagovanie v sychravom počasí? Tieto 4 platené Android hry sú dočasne zadarmo!
zdroj: play.google.com

Hľadáte odreagovanie v sychravom počasí? Tieto 4 platené Android hry sú dočasne zadarmo!

Počasie nám v posledných dňoch veľmi neprialo. Človeku sa nechce ani vytiahnuť päty z domu a najradšej by sedel doma. Ak hľadáte nejaké odreagovanie, môžeme vám odporučiť štyri zaujímavé hry, ktoré vás zabavia na celé hodiny. Ide o platené tituly, ktoré sú na obmedzený čas zadarmo, takže nestrácajte ani chvíľu a sťahujte, kým sa dá.

Live or Die: Survival

Patríte k fanúšikom post-apokalyptických hier a hlavne zombíkov? Potom vám určite odporúčame Android hru s názvom Live or Die. Vašou hlavnou úlohou je prežiť v skazenom svete plnom nepriateľov. Čakajú na vás hordy hladných zombíkov, preskúmavanie opustených miest, ale aj budovanie vlastného domu s pascami. Hra sa normálne predáva za 1,19€, najbližšie dva dni je ale dostupná zdarma. 

zdroj: play.google.com

Laserbreak 2

Ak vás akčné a krvavé hry úplne nelákajú, máme pre vás tip na zaujímavú logickú hru. V Laserbreak 2 je vašou úlohou hýbať s lasermi a zničiť všetky kocky označené „X“. Koncept je jednoduchý, ale ako to už býva, časom sa stane poriadnou výzvou. Pripravte sa na množstvo úrovní a rôznych druhov objektov, ktoré vás zabavia na dlhé hodiny. Hra normálne stojí 0,89€, zadarmo je len na 3 dni. 

zdroj: play.google.com

Little Stars 2.0

Tretí titul v našom zozname poteší strategicky rozmýšľajúcich hráčov. Do rúk dostanete galaxiu s viacerými hviezdami a planétami, ktoré reprezentujú farebné kruhy. Vašou úlohou je zabrať celú galaxiu tak, že budete k nepriateľom postupne posielať svoje vesmírne lode a ovládať čo najviac kruhov. Vyzdvihnúť by sme mohli jednoduchý princíp, peknú minimalistickú grafiku a 162 rôznych úrovní! Hru si môžete normálne stiahnuť za 1,99€, teraz je dostupná zadarmo.

zdroj: play.google.com

Cubes

A na záver niečo pre kreatívne duše. V hre Cubes je vašou úlohou vytvoriť alebo dokončiť obrázok pomocou 3D kociek. Tie budete musieť správne umiestňovať a vytvárať tak jednoduché tvary. Musíte sa ale obrniť dostatočnou trpezlivosťou! Nie vždy je jednoduché umiestniť kocky tak, aby dokonale zodpovedali výslednému obrázku. Počas nasledujúcich 4 dní nestojí 1,19€, ale dá sa stiahnuť zadarmo.

zdroj: play.google.com

Najnovšie z kategórie: Android

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio