Mobil.sk Mobil.sk

YouTube zverejnil svoje výročné video YouTube REWIND 2018
zdroj: YouTube

YouTube zverejnil svoje výročné video YouTube REWIND 2018

Rok sa nám chýli ku koncu a to značí jediné. Na internete sa objavujú rebríčky a sumáre za ostatný rok. Súčasťou toho celého je aj video YouTube REWIND 2018.

Vo videu sa vyskytuje zhruba stovka najúspešnejších youtuberov. Celé video začína herec Will Smith, ktorý v úvode prezradí, že pokiaľ by mohol ovplyvniť pretočenie (rewind) chcel by byť Fortnite a Marques Brownlee. Videá Willa Smitha ako balenie robotickej ženy Sofia či jeho Bungee zoskok z vrtulnía si na YouTube tento rok pozreli desiatky miliónov ľudí.

Fortnite ako hra vystrelila v roku 2018 do nebies a stala sa populárnou po celom svete. Marques zas tvorí YouTube videá na svojom kanáli MKBHD, kde recenzuje najrôznejšie technické vychytávky, mobily a počítače. Nemusíme dodávať, že mu to naozaj ide.

Súčasťou videa je aj newyorský vlogger Casey Neistat, ktorý je už roky extrémne populárny a k jeho práci vzliadajú ľudia na celom svete. Relatívne veľký prietor dostali rôzni youtuberi z Ázie a nemohol chýbať ani v týchto končinách veľmi obľúbený hudobný štýl K-POP. Celkovo je vo videu zahrnutých asi 100 youtuberov z celého sveta. Ich kompletný zoznam nájdete pod videom. Tak čo? Našli ste v ňom svojho obľúbeného svetového youtubera?

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video a foto

Pozri viac

Fun rádio