MOBIL.sk MOBIL.sk

Takto by mal vyzerať Samsung Galaxy S10+
zdroj: MOBIL.sk

Takto by mal vyzerať Samsung Galaxy S10+

O Samsungoch radu Galaxy S10 sme písali už niekoľkokrát a s prichádzajúcim termínom predstavenia sa odhaľuje stále viac detailov. Okrem výkonu je však pre zákazníka dôležitý ešte jeden aspekt. Vzhľad.

A presne k nemu sa vzťahu tento článok. Server 91mobiles v spolupráci s twitterovým účtom @OnLeaks opäť prinášajú vizuál smartfónu mesiace pred jeho predstavením. Táto podoba nie je oficiálnou, ale zo skúsenosti môžeme hovoriť, že ľudia okolo OnLeaks a 91mobiles sú veľmi dobre informovaní o detailoch budúcich zariadení a ich koncepty sa s koncovým zariadením odlišujú väčšinou len v detailoch.

Tento obrázok zachytáva Galaxy S10+ v dúhových farbách, ktoré sú dnes u výrobcov smartfónov vcelku obľúbené

Hneď na prvý pohľad zrejme nikomu neunikne podobnosť so súčasnou vlajkovou loďou Galaxy Note9. Tá je najviac viditeľná na zadnej strane, kde sú umiestnené až tri optiky fotoaparátu vo vodorovnej polohe. Vedľa je prítomný blesk a pravdepodobne tradičný senzor na meranie tepu priložním prsta. Pod fotoaparátom je umiestnené logo Samsungu. Čítačka odtlačkov prstov chýba, čo mohlo vypovedať o čítačke integrovanej do displeja.

Video ukazujúce chystaný Samsung z každej strany

zdroj: 91mobiles / YouTube

Najväčšia zmena je však badateľná na prednej strane zariadenia. Celá plocha vo videu síce vyzerá ako homogénny rozmerný displej, ale keď sa človek lepšie prizrie, v pravom hornom rohu je badateľný výrez displeja typu Infinity-O s dvomi kamerkami. Tento typ výrezu je novinkou Samsungu a má nahradiť doterajší spôsob umietňovania komponentov na prednú stranu. Pôjde o akúsi dieru v displeji.

V tomto štádiu je mierne zložité povedať, či tento výrez používatelia privítajú vrúcnejšie, než klasiku, ktorá ovládla mobily v roku 2018. Čo nás na vizualizácii teší, je prítomnosť 3,5 mm audio jack konektoru pre slúchadlá, ktorý má podľa kórejského výrobcu miesto v smartfóne aj v roku 2019. Čo hovoríte na nový dizajn radu Galaxy S pre budúci rok. Páči sa vám?

Páči sa vám údajný vzhľad Samsungu Galaxy S10+?
Áno
Nie
Neviem
Created with BuildQuizzes

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio