MOBIL.sk MOBIL.sk

Toto sú najlepšie aplikácie a hry za rok 2018 podľa Google!
zdroj: google.com

Toto sú najlepšie aplikácie a hry za rok 2018 podľa Google!

Rok 2018 sa blíži ku koncu a to znamená, že nás čakajú rôzne ocenenia za najlepšie aplikácie tohto roka. Včera sme písali o najlepších aplikáciách podľa spoločnosti Apple, dnes sa naopak pozrieme na ocenenie od Google - Play Store Best of 2018.

Najlepšia aplikácia 2018

Cenu za najlepšiu Android aplikáciu získala tento rok aplikácia Drops. Ide o nástroj, ktorý pomáha ľuďom naučiť cudzí jazyk v zábavnejšej forme. Využívajú vizuálne prepojenia prostredníctvom ilustrácií a rôznych mikro hier. Žiadna gramaticka, žiadne zbytočné slová, len to najdôležitejšie, čo potrebuje a hravou formou. Autori tvrdia, že na naučenie jazyka vám vďaka ich appke stačí 5 minút denne.

zdroj: Google Play

 Najlepšia hra 2018

Cena za najlepšiu hru nie je veľkým prekvapením. Tento rok zaznamenali raketový nárast takzvané „battle royale“ hry, z ktorých najviac vytŕča hra PUBG a Fortnite. A keďže druhá spomenutá v Google Play nie je, odnáša si cenu za hru roka 2018 mobilná verzia PlayerUnknown's Battlegrounds, teda PUBG. Táto hra bola mimochodom zvolená za najlepšiu aj fanúšikmi.

zdroj: pubgmobile.com

Ďalšie ocenenia

Google udelil aj ďalšie ceny podľa kategórií. Najzaujímavejšia appka je Vimage, ktorá umožňuje pridávať do fotografií rôzne špeciálne efekty a cenu skrytého klenotu získala Slowly, zoznamovacia aplikácia snažiaca sa napodobniť tradičné dopisovanie cez listy. Najlepšia aplikácia na rozvoj osobnosti je nástroj na učenie programovania - Mimo a najlepší denný pomocník je Tasty, appka na varenie. 

Čo sa týka najobľúbenejšieho filmu podľa fanúšikov, získal ho Avengers: Infinity War. Do rebríčka podľa Google sa umiestnil napríklad Black Panther, Thor: Ragnarok, ale aj Deadpool 2. Najlepšia e-kniha je Fire and Fury od Michaela Wolffa.

Najnovšie z kategórie: Google

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio