MOBIL.sk MOBIL.sk

AirPody dostanú celkom nový dizajn
zdroj: apple.com

AirPody dostanú celkom nový dizajn

Najbližšie dva roky sa dočkáme hneď dvoch nových generácií Apple AirPods.

Bezdrôtové slúchadlá AirPods by sme pokojne mohli nazvať ako ďalším prelomovým produktom Apple. Niežeby sme doteraz „truly wireless“ slúchadlá nepoznali, avšak až táto spoločnosť ich spopularizovala do dnešných rozmerov. Aj napriek tomu ich ale Apple od 2016 nijak neaktualizoval a zatiaľ sme sa nedočkali druhej verzie.

Druhá generácia AirPods už o pár mesiacov...

Svetovo uznávaný analytik Ming-Chi Kuo prehlásil, že ďalšia generácia je už na obzore a dočkáme sa jej čoskoro. Apple nám údajne prinesie vylepšený model už v prvom štvrťroku 2019. Vyhláseniam Ming-Chi Kua môžeme bez problémov veriť, keďže jeho predpovede sa pravidelne vypĺňajú.

Najväčšie lákadlo AirPods 2019 by malo byť bezdrôtové nabíjanie. Krabička, v ktorých sa predávajú, sa vďaka tomu bude môcť nabíjať jednoduchým položením na nabíjaciu podložku. Apple by túto krabičku mohol predávať aj samostatne pre majiteľov starších slúchadiel, ktorí by chceli využiť výhody bezdrôtového nabíjania. Spolu s krabičkou by sme sa mohli dočkať aj oficiálnej nabíjacej podložky od Apple. 

Doteraz nepredstavená nabíjacia podložka s AirPods a iPhonom | zdroj: Apple

...A v 2020 aj celkom nový dizajn

Ešte výraznejšiu zmenu však Kuo očakáva o rok neskôr, v 2020. Vtedy by nám Apple mal predstaviť slúchadlá s celkom novým dizajnom, aj keď bližšie podrobnosti o tom, čo tento „nový dizajn“ znamená, sme sa nedozvedeli.

Kuo si tiež myslí, že slúchadlá čaká raketový rast. V roku 2017 bolo medzi zákazníkmi 16 miliónov kusov AirPods, do roku 2021 by to ale malo byť až 100 miliónov. Údajne pôjde o najobľúbenejšie príslušenstvo od Apple. Majitelia iPhonov budú podľa neho častejšie kupovať nové AirPods ako prechádzať na novú generáciu smartfónu.

zdroj: Apple

Najnovšie z kategórie: Apple

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio