MOBIL.sk MOBIL.sk

Tieto upravené Apple Watch by ste splácali celé roky! Tipnite si, koľko stoja
zdroj: Caviar

Tieto upravené Apple Watch by ste splácali celé roky! Tipnite si, koľko stoja

Rusko je zem zasľúbená, teda aspoň čo sa týka luxusne upravenej elektroniky. Najnovší počin z dielne ruskej spoločnosti Caviar to iba potvrdzuje. Ponúkajú smart hodinky Apple Watch za nekresťanské peniaze.

Apple Watch nie sú zrovna lacnou záležitosťou, ale oproti ich upravenej verzii stoja iba zanedbateľný zlomok sumy. Tieto úpravy zahŕňajú často drahé kovy a kamene a slúžia ľuďom, ktorí nemajú čo z peniazmi, aby mohli ukázať svoj status (alebo skôr status svojej peňaženky). Iný dôvod pre zakúpenie takejto luxusnej záležitosti totiž hľadáme márne.

Caviar Gourmet / Caviar

Posledným produktom spoločnosti Caviar je upravená séria smart hodiniek Apple Watch Series 4, ktoré sú inšpirované čiernym, bielym a červeným kaviárom. Nie, nebojte sa, Caviar hodinky neobložil týmto skvostným pokrmom cisárov. Slané ikry nahradil diamantami. Celá séria nesie príznačný názov Gourmet (Labužník).

Caviar Gourmet / Caviar

Caviar Gourmet Apple Watch sú tak celé obložené drahými kameňmi a celkovo ich na jednotlivých kusoch nájdete až 633. Na remienku sú rozmiestnené v rozostupe 1,5 milimetra. Samozrejme remienok tiež nie je iba tak hocijaký. Ide o čisté zlato. Určite už aj z nadpisu tušíte, že takáto paráda nebude úplne pre bežného smrteľníka a nemýlite sa. Vo svojej najvyššej verzii s kameňmi diamantu za ne zaplatíte 43 850 amerických dolárov. Čiernym kameň je o niečo lacnejší a Caviar si túto verziu cení na 41 390 dolárov. Rubín osadený v zlate je pre "sporivých" a z vašej peňaženky si ukrojí 37 650 amerických dolárov.

Caviar Gourmet / Caviar

Našťastie si je spoločnosť Caviar vedomá, že milionárov (či skôr miliardárov) na svete nie je veľa a ak chcú predávať, potrebujú aj lacnejšie kúsky. Ponúka preto verzie bez drahých kameňov a (iba) pozlátené 24 karátovým zlatom, aby všetci naokolo vedeli, že na to máte. Tieto modely sú relatívne dostupnejšie a s 3800 až 4200 dolármi vo vrecku môžu byť aj vaše.

Lacnejšia verzia upravených Apple Watch bez kameňov a "iba" pozlátená / Caviar

Žiaľ vo vnútri sa absolútne nič nezmenilo a funkčne ide o presne tie isté hodinky Apple Watch Series 4, ktoré kúpite v každom druhom internetovom obchode či elektre. Keby ste sa chceli pokochať všetkými upravenými modelmi, nájdete ich na stránke výrobcu. Ten vám k objednávke ponúkne dopravu zadarmo, nech sa nachádzate kdekoľvek na svete. Len si nie sme istí, či tento argument u niekoho zaváži.

Najnovšie z kategórie: Smart

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio