MOBIL.sk MOBIL.sk

Apple podľa všetkého začal masovú produkciu iPhonu 8
zdroj: flickr.com

Apple podľa všetkého začal masovú produkciu iPhonu 8

Podľa známeho leakera @OnLeaks začala spoločnosť Apple masovú produkciu svojho veľmi očakávaného modelu iPhone 8. Ten má byť akýmsi výročným modelom a má predstavovať to najlepšie, čo má Apple “vo svojej garáži”. Udeje sa tak pri príležitosti 10. výročia uvedenia iPhonu na trh.

zdroj: twitter.com

Apple to evidentne stihol podľa plánov, pretože toto je presne čas, keď spoločnosť bežne začína svoje telefóny pred oficiálnym predstavením vyrábať. Otázkou je, koľko ich stihne do predstavenia vyrobiť. Skoro pri každom novom revolučnom produkte sa totiž Apple potýka s problémami pri výrobe a následným nedostatkom tovaru na skladoch. Ťažko povedať, či ide o zámer, aby u svojich fanúšikov vyvolali pocit exkluzivity, alebo skrátka len naozaj nestíhajú.

Ešte stále nie je známy ani dátum predstavenia, ale s veľkou pravdepodobnosťou sa tak udeje v septembri. Každopádne doteraz máme pár únikov informácií, ktoré by sa so spustením výroby mohli stupňovať. Do procesu je totiž pri výrobe zapojených oveľa viac ľudí a hoci sú prísne kontrolovaní, finančne motivovaný robotník si vždy nájde cestu, ako potajomky dostať nejakú zaujímavú súčiastku či šasi smartfónu von z továrne.

Najnovšie z kategórie: iPhone

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio