MOBIL.sk MOBIL.sk

Skladací Samsung Galaxy F bude veľká exkluzivita! Nekúpite ho všade a jeho cena bude viac než 2000 eur
zdroj: youtube.com / samsung _dev

Skladací Samsung Galaxy F bude veľká exkluzivita! Nekúpite ho všade a jeho cena bude viac než 2000 eur

Revolučný mobil od Samsungu nebude pre každého...

Tento mesiac nám Samsung, ako vôbec prvá spoločnosť, dovolil nahliadnuť na pripravovaný skladací mobil. Na vlastnej konferencií nám ukázal funčkný prototyp. Bohužiaľ, reálneho mobilu sme sa nakoniec nedočkali a firma bola pomerne skúpa aj na informácie o ňom. Dočkáme sa ho až na budúci rok a zatiaľ si musíme vystačiť s rôznymi neoverenými zdrojmi.

Jedným z nich je aj anonymný zamestnanec spoločnosti Samsung, o ktorom napísal portál Gizmodo. Ten tvrdí, že skladací Galaxy bude skôr exkluzivitou ako mobilom určeným pre masy. Napríklad v Anglicku bude dostupný len u dvoch predajcoch. Prvý bude oficiálny online obchod Samsungu a druhý britský operátor EE. 

zdroj: youtube.com / samsung _dev

Nevieme zatiaľ ako to bude s dostupnosťou na Slovensku. Naznačuje to ale, že Samsung zvolí úplne inú stratégiu ako pri svojich vlajkových lodiach. Tak napríklad high-end mobily Galaxy S a Galaxy Note boli v Anglicku (ale aj na Slovensku) dostupné takmer u všetkých operátorov a predajcov. 

Exkluzivita bude ale aj v podobe vyššej cenovky. Záležať bude samozrejme na tom, či si mobil kúpite na splátky alebo zaplatíte plnú cenu. Taktiež by malo byť k dispozícií viacero variant pamäte RAM a vnútorného úložiska. Zdroj tvrdí, že cena sa bude pohybovať medzi 1500 a 2000 librami, teda 1700 až 2250 eur. Skladací mobil teda rozhodne nebude pre každého a musíme si pripraviť poriadny balík peňazí.

zdroj: youtube.com / samsung _dev

Najnovšie z kategórie: Samsung

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio