MOBIL.sk MOBIL.sk

Tieto 3 platené hry na Android sú dočasne zadarmo. Sťahujte, kým sa dá!
zdroj: Google Play

Tieto 3 platené hry na Android sú dočasne zadarmo. Sťahujte, kým sa dá!

Minulý týždeň v piatok sme tu mali veľký sviatok všetkých predajcov. Black Friday, alebo aj Čierny Piatok, síce pochádza z USA, ale aj u nás na Slovensku ho vo veľkom propagovalo väčšina obchodov. Nedotkol sa ale iba predaja fyzických vecí. Tak napríklad, na Google Play sa dá momentálne zadarmo stiahnuť viacero hier, ktoré sú normálne platené. Poponáhľajte sa ale, čoskoro sa opäť vráti ich pôvodná cena.

Infinity Loop Premium

Prvá hra v našom zozname je až neuveriteľne jednoduchá, a napriek tomu si získala viac ako 100 tisíc hráčov. Do ruky dostanete puzzle, ktoré tvorí akýsi „rozbitý“ obrázok. Vašou úlohou je otáčať jednotlivé kúsky až kým nedosiahnete požadovaný tvar. Ide teda o ideálny kúsok na odreagovanie pri jednoduchých, ale aj zložitých hádankách. Normálne sa predáva za 1,79€, do konca tohto pracovného týždňa si ju ale môžete stiahnuť zadarmo!

Stiahnuť z Google Play

zdroj: Google Play

Mental Hospital III

Hru Mental Hospital by sme mohli pokojne prirovnať k veľmi úspešnej počítačovej hre Outlast. Vašou úlohou je zaznamenať na video podmienky v miestnej psychiatrickej nemocnici, kde sa údajne konajú tajné pokusy. Ako inak, veci sa veľmi rýchlo zvrtnú a vy budete mať, čo robiť, aby ste z nemocnice vôbec vyviazli. Pripravte sa teda na poriadnu dávku strachu, pochmúrnej atmosféry a desivých zvukoch. Neodporúčame hrať v noci...

Stiahnuť z Google Play 

zdroj: Google Play

Freelancer Simulator: Game Developer Edition

Je vašim snom stať sa freelancerom, teda pracovať na voľnej nohe? Alebo ešte lepšie, byť freelancerom, ktorý vyvíja počítačové hry? V tom prípade bude táto dočasne bezplatná hra tou správnou pre vás. V koži mladého freelancera budete mať za úlohu zarábať peniaze a pracovať na svojich zručnostiach, obklopiť sa správnymi ľuďmi a stať sa skutočne úspešným!

Stiahnuť z Google Play

zdroj: Google Play

Najnovšie z kategórie: Android

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio