MOBIL.sk MOBIL.sk

Redaktor sa spýtal Siri, aký starý je Donald Trump. Z jej odpovede zostal zhrozený!
zdroj: theverge.com, http://memeshappen.com

Redaktor sa spýtal Siri, aký starý je Donald Trump. Z jej odpovede zostal zhrozený!

Včera večer zrejme nebol najlepší čas na zisťovanie si informácií o Donaldovi Trumpovi. Teda pokiaľ ste nechceli vidieť isté intímne veci...

Hlasová asistentka Siri vie byť užitočná v mnohých prípadoch. Povie vám, ako hral váš obľúbený tím, aké má byť zajtra počasie a v prípade potreby vytočí telefónne číslo vášho známeho. Stále je to ale len program, a tak sa aj do nej občas môžu dostať veci, ktoré by tam nemali čo robiť.

Svoje o tom vie Tom qWarren, redaktor technologického portálu The Verge. Spýtal sa Siri, aký starý je Donald Trump. Tá mu síce odpovedala, že má 72 rokov, avšak z ďalších informácií o ňom zostal zhrozený. Namiesto fotografie amerického prezidenta sa mu pred očami zjavil penis. 

zdroj: The Verge

Siri sa už viackrát dopustila rôznych failov. Jedna z najznámejších chýb je, keď si myslela, že bulharská národná hymna je pieseň Despacito od Daddy Yankee a Luis Fonsi. Tentoraz ale nebola na vine hlasová asistentka. Tá totiž získava informácie z Wikipedie a práve v tejto internetovej encyklopédií sa fotka mužského pohlavného údu objavila.

Šlo o dielo viacerých internetových vandalov, ktorí upravili fotografiu vo vlákne o Trumpovi. V súčasnej dobe už boli úplne zablokovaní a vo Wikipédií sa opäť nachádza reálna fotka prezidenta. 

Najnovšie z kategórie: Príbehy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio